Українець Мазур з особистим рекордом фінішував четвертим на Євро у стрибках в довжину

Українець Мазур з особистим рекордом фінішував четвертим на Євро у стрибках в довжину

Українець Мазур з особистим рекордом фінішував четвертим на Євро у стрибках в довжину AP

Свій найкращий стрибок Мазур перевершив на 7 сантиметрів.

Владислав Мазур зайняв четверте місце у стрибках у довжину на чемпіонаті Європи-2021, що проходить у польському Торуні.

Як виступив Мазур?

У кваліфікації, яка відбулася у день відкриття, Мазур став одним із найкращих. Завдяки третьому стрибку, під час якого українець стрибнув на 7.85 метри, він зайняв четверте місце і зміг забезпечити собі участь у фіналі.

Фінальні виступи склалися для Мазура досить вдало. Перші спроби пройшли для українця із покращенням результатів - 7.75 метри, 7.89, після чого - 8.05 метри. За підсумками трьох спроб українець займав проміжне третє місце.

Четверта спроба вийшла для українця найкращою у кар'єрі. Із результатом 8.14 метри він перевершив власне досягнення на сім сантиметрів. У Мазура залишалося попереду ще дві спроби і запас у 14 сантиметрів над найближчим переслідувачем фіном Крістіаном Пуллі.

Проте Пуллі у підсумку випередив Мазура у боротьбі за "бронзу". Спочатку українець не використав п'яту спробу, заступивши за лінію - Пуллі стрибнув на 8.10 метри. А останню спробу Мазур виконав на 8.05 метри, а фінський стрибун - на 8.24 метри, оновивши власний рекорд та встановивши новий рекорд Фінляндії.

Чемпіоном світу у стрибках у довжину став грек Мілтіадіс Тентоглу. Грецький стрибун під час першої спроби показав результат 8.35 метри. Він залишився для нього єдиним - тричі Тентоглу не стрибав, а ще двічі - заступив. "Срібло" - у шведа Тобіаса Монтлера.

Стрибки у довжину. Кваліфікація

  1. Мілтіадіс Тентоглу (Греція) - 8.35 метри
  2. Тобіас Монтлер (Швеція) - 8.31
  3. Крістіан Пуллі (Фінляндія) - 8.24
  4. Владислав Мазур (Україна) - 8.14
  5. Максіміліан Ентхольцер (Німеччина) - 7.87
  6. Лазар Аніч (Сербія) - 7.81
  7. Джейкоб Фінчем-Дюкес (Велика Британія) - 7.79
  8. Габріель Бітан (Румунія) - 7.72

Що відомо

  • До змагань в Торуні найкращий результат Мазура - 8.07 метри на турнірі в Сумах у лютому 2021 року.
  • Чемпіонат Європи у Торуні - четвертий міжнародний турнір для Мазура у 2021 році. Двічі українець перемагав у Білорусі, а в Мадриді зайняв друге місце із результатом 7.98 метри.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт