Україна програла другий матч зустрічі проти Ізраїля на Кубку Девіса. Рахунок - 1:1

Україна програла другий матч зустрічі проти Ізраїля на Кубку Девіса. Рахунок - 1:1

Україна програла другий матч зустрічі проти Ізраїля на Кубку Девіса. Рахунок - 1:1 Суспільне

У другому матчі протистояння між Україною та Ізраїлем на Кубку Девіса зустрічалися Сергій Стаховський та Едан Лешем.

На відміну від Данієля Цукермана, якого у непростому поєдинку переміг Ілля Марченко, Лешем значно вище знаходився у рейтингу ATP. Перед матчем проти України ізраїльтянин перебував на 387-му місці. Стаховський, якого обійшов Марченко, знаходився на 194-й позиції.

Як і в поєдинку Марченка та Цукермана, зустріч між Стаховським і Лешемом була складною для українського тенісиста. На відміну від Марченка, перемогти українцеві не вдалося.

Як Стаховський зіграв із Лешемом?

Стаховський аналогічному тому, як і Марченко у першій грі, розпочав матч із поразки у першому сеті. Українець дозволив Лешему зробити брейк за рахунку 1:1. Відігратися у наступних геймах Стаховський не зміг. А за рахунку 3:5 експерша ракетка України віддав ще один гейм на власній подачі, дозволивши ізраїльтянину вийти вперед.

У другій партії Стаховський взяв реванш. Тривалий час тенісисти грали надійно на власних подачах, але за рахунку 3:3 українцеві вдалося з третьої спроби зробити брейк. Ще один брейк Стаховський зробив за рахунку 5:3, перевівши гру до третього сету.

Вирішальна партія не склалася для Сергія Стаховського. За рахунку 1:1 українець дозволив Лешему взяти чотири наступні гейми. Був близький до поразки Стаховський вже за рахунку 1:5 - ізраїльтянин здобув матч-бол, але зміг взяти свою подачу. Тим не менш, гейм на подачі Лешема закінчився після чотирьох розіграшів - Стаховський не взяв жодного очка і у підсумку програв.

Попри поразку, Стаховський частіше подавав навиліт, аніж Лешем (9-3) та несуттєво відстав у відсотку реалізованих брейк-поїнтів - 50% проти 57%. Однак ізраїльтянину вдалося здобути 76% очок на першій подачі, а українцеві - лише 65%.

Кубок Девіса. Матч другий

Сергій Стаховський (Україна) - Едан Лешем (Ізраїль) 1:2 (3:6, 6:3, 2:6)

Рахунок у протистоянні - 1:1

Що далі

  • Ще три матчі Кубка Девіса відбудуться у суботу, 6 березня.
  • Сергій Стаховський зустрінеться у матчі Кубка Девіса проти Данієля Цукермана.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт