Збірна України розпочала із непростої перемоги матч Кубка Девіса проти Ізраїля

Збірна України розпочала із непростої перемоги матч Кубка Девіса проти Ізраїля

Збірна України розпочала із непростої перемоги матч Кубка Девіса проти Ізраїля Суспільне

Ілля Марченко здолав Данієля Цукермана.

У першому матчі протистояння між Україною та Ізраїлем між собою зустрічалися Ілля Марченко та Данієль Цукерман.

Марченко підходив до матчу та до Кубка Девіса загалом у статусі першої ракетки України. Завдяки перемозі на "челенджері" у Б'єллі, де українець здолав експершу ракетку світу Енді Маррея, Марченко суттєво покращив своє місце в рейтингу ATP, займаючи 177 сходинку.

Цукерман до турніру підходив у статусі 799-ї ракетки світу. Але це не завадило ізраїльському тенісисту ледь не здолати українця.

Як Марченко зіграв із Цукерманом?

Перша партія і лише один взятий гейм. Марченко невдало розпочав зустріч, програвши стартові 5 геймів та дозволивши Цукерману зробити два брейки на власних подачах.

За рахунку 0:5 Марченко взяв перший гейм у матчі. І був навіть близький до перемоги у наступному. Проте український тенісист не зробив брейк на подачі Цукермана, натомість ізраїльтянин перший сет-бол використав.

Друга партія розпочалася для Марченка ще одним програним геймом на власній подачі. У наступному геймі український тенісист відігрався за 15:40, проте за рівного рахунку Цукерман взяв наступні два розіграші, збільшивши перевагу до 2:0.

Марченко зміг відігратися після 0:3. І не лише вийшов уперед, а й здобув перемогу у другому сеті. Перша ракетка України взяв наступні 6 геймів, завдяки чому перевів гру на третій сет.

Третю партію Марченко також розпочав невдало. Цукерман вийшов уперед, взявши власну подачу. Але згодом лідер української збірної взяв чотири гейми поспіль і перебував у двох кроках від перемоги у першому матчі Кубка Девіса. Ізраїльський тенісист взяв гейм на власній подачі, але Марченко не дозволив супернику зробити брейк, реалізувавши перший матч-бол.

Попри більшу кількість подвійних помилок (5 проти 3 у Цукермана), Марченко 9 разів подавав навиліт. Крім цього, українець реалізував більшу кількість брейк-поїнтів - 56% проти 44% у суперника.

Кубок Девіса. Перший матч

Ілля Марченко (Україна) - Данієль Цукерман (Ізраїль) 2:1 (1:6, 6:3, 6:2)

Що далі

  • Після закінчення матчу між Марченком та Цукерманом на корт вийдуть Сергій Стаховський та Едан Лешем.
  • Ще три матчі Кубка Девіса будуть зіграні в суботу, 6 березня. На Марченка очікує зустріч проти Лешема.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт