Євро-2020: УЄФА може позбавити права проведення матчів Глазго та Дублін

Євро-2020: УЄФА може позбавити права проведення матчів Глазго та Дублін

Євро-2020: УЄФА може позбавити права проведення матчів Глазго та Дублін AP

Попри плани провести турнір у всіх 12 містах.

Проведення Євро-2020 у Глазго та Дубліні під загрозою. УЄФА розмірковує над можливістю позбавити міста права проводити матчі фінальної частини чемпіонату Європи-2020. Про це повідомляє BBC.

Організатори Євро-2020 раніше зазначали, що розраховують на те, що всі 12 міст прийматимуть матчі європейської першості. Проте уряди Шотландії та Ірландії ще не надали гарантії щодо того, чи зможуть вболівальники повернутися на трибуни у червні.

Читайте також: Уряд Великої Британії підтримав ідею підготовки заявки на проведення чемпіонату світу-2030

BBC, посилаючись на джерело, пов'язане із плануванням турнірів, повідомило, що станом на початок березня положення міст є "дуже поганим". На відміну від інших міст, уряди цих країни притримуються "більш жорсткого підходу" до коронавірусу, аніж 10 інших господарів чемпіонату Європи.

Яка позиція у влади Шотландії та Ірландії з приводу проведення Євро-2020?

В Шотландії готові до проведення матчів чемпіонату Європи. Але мають питання щодо відвідування поєдинків вболівальниками.

Очільниця МОЗ Шотландії Джин Фріман зазначила, що поки що не може відповісти стверджувально з приводу того, чи зможуть вболівальники відвідати матчі.

"Без сумніву: ми повинні відсвяткувати участь нашої збірної на Євро і, сподіваюся, її перемогу. Побачимо, чи буде можливим або ж ні у певний період часу залучити до цього вболівальників".

В Ірландії місцева Футбольна асоцація зазначила, що планує відвідування матчів Євро вболівальниками. Але в організації зазначили, що Дублін буде проводити поєдинки європейської першості з футболу лише за умови, якщо зможе гарантувати УЄФА їх відвідування.

Що відомо

  • Глазго та Дублін повинні провести по 4 поєдинки Євро-2020: три - на груповій стадії, а ще одну - на стадії 1/8 фіналу;
  • Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон зазначив, що Англія може прийняти більшу кількість матчів на чемпіонаті Європи-2020.
  • Крім Глазго та Дубліну, чемпіонат Європи прийматимуть також Бухарест (Румунія), Більбао (Іспанія), Амстердам (Нідерланди), Копенгаген (Данія), Мюнхен (Німеччина), Рим (Італія), Санкт-Петербург (Росія), Будапешт (Угорщина), Баку (Азербайджан) та Лондон (Велика Британія), де відбудуться також півфінали та фінали.

Що далі

  • Фінальна частина чемпіонату Європи-2020 відбудеться з 11 червня по 11 липня 2021 року.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт