Справа Софії Чорнобай: обвинуваченому мотоциклісту загрожує вісім років ув'язнення

Справа Софії Чорнобай: обвинуваченому мотоциклісту загрожує вісім років ув'язнення

Справа Софії Чорнобай: обвинуваченому мотоциклісту загрожує вісім років ув'язнення
Фото: ГУ НП у Хмельницькій області

У Хмельницькому 4 березня відбулися судові дебати у справі смертельної ДТП, внаслідок якої загинула 11-річна хмельничанка Софія Чорнобай. Вирок обвинуваченому мотоциклісту Сергію Владику, оголосять 9 березня.

Про це Суспільному розповіла суддя Хмельницького міськрайонного суду Світлана Данькова.

Також учасником смертельної ДТП був громадянин Туреччини Абдулазіз Токур. Який наразі оголошений у міжнародний розшук.

Прокурор обласної прокуратури Марія Мельничук на судових дебатах просить признати винним обвинуваченого Сергія Владико та призначити покарання у вигляді восьми років ув'язнення у вчинені ДТП, в результаті якого загинула дівчина.

Захисник обвинуваченого Вадим Макаров просив закрити кримінальне провадження опираючись на останню замовлену ним експертизу, що свідчить про не перевищення його підзахисним швидкості.

Суддя Світлана Данькова призначила оголошення вироку суду на 9 березня. Фото: Суспільне Поділля
Суддя Світлана Данькова призначила оголошення вироку суду на 9 березня. Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне Поділля

"Оцінивши докази, подані стороною обвинувачення, приходжу до висновку, що дії мого підзахисного були кваліфіковані неправильно. Насправді, ми маємо справу з банальними пошуками цапа-відбувайла", - говорить адвокат обвинуваченого Сергія Владика.

Сам Сергій Владико своєї вини не визнає, а адвокат родини Чорнобай та прокурор назвали експертизу сфальсифікованою.

Суддя Світлана Данькова призначила оголошення вироку суду на 9 березня. Адвокат потерпілих Олександр Лисинчук інформацію про іншого учасника ДТП – громадянина Туреччини Абдулазіза Токура надавати відмовився, оскільки, за його словами, це суперечить інтересам родини Чорнобай.

Що відомо

  • Дорожньо-транспортна пригода сталася 19 жовтня 2019 року в обласному центрі. Тоді на перехресті Старокостянтинівського шосе та вулиці Водопровідної зіткнулися автомобіль "Mercedes", за кермом якого був громадянин Туреччини, і мотоцикл "BMW". Наразі один із підозрюваних у ДТП, мотоцикліст Сергій Владико, знаходиться під домашнім арештом. Ще один учасник ДТП – турок Абдулазіз Тукур перебуває за межами України.
  • На судовому засіданні 3 березня судове слідство у справі ДТП було закрито.

Вибір редакції

На початок