Михайлюк знову вийшов у старті "Пістонс" та провів третю найрезультативнішу гру в сезоні НБА AP

Шоста найрезультативніша гра у кар'єрі.

Український баскетболіст Святослав Михайлюк вдруге поспіль вийшов у стартовій п'ятірці "Детройт Пістонс" на матч НБА, цього разу проти "Торонто Репторс". Загалом це була третя гра у старті в сезоні для українця.

І на відміну від попередніх двох виходів в основній п'ятірці, у цій грі Святослав результатив використав надані хвилині.

Михайлюк провів на майданчику 37 хвилинДругий показник за кількістю ігрового часу в сезоні (36:47) - найбільше у складі "Пістонс". За цей час він набрав 17 очок (5/9 3-очкових), зібрав 4 підбирання, віддав один ассист та двічі перехопив м'яч (також чотири рази втратив).

Результативні дії Михайлюка у матчі проти "Репторс": відео

"Пістонс" розпочали матч 3:13, але ще до кінця першої чверті перехопили лідерство - 43:37. Увесь подальший матч проходив під контролем "Детройта". Фінальний рахунок - 129:105 на користь команди Михайлюка.

17 очок - третій найкращий результат сезону для Святослава Михайлюка. Він двічі раніше у цьому регулярному сезоні набирав по 18 очок.

Це також шостий найрезультативніший матч у кар'єрі українця в НБА.

Найрезультативні матчі Михайлюка в НБА:

1. 25 очок (5/7 3-очкових) - "Пістонс" проти "Атланти Фоукс" (18 січня 2020)
  2. 21 очко (5/8 3-очкових) - "Пістонс" проти "Бостон Селтікс" (15 січня 2020)
  3. 19 очок (3/8 3-очкових) - "Пістонс" проти "Бруклін Нетс" (25 січня 2020)
  4. 18 очок (2/4 3-очкових) - "Пістонс" проти "Мілуокі Бакс" (13 січня 2021)
  5. 18 очок (4/8 3-очкових) - "Пістонс" проти "Нью-Орлеан Пеліканс" (14 лютого 2021)
  6. 17 очок (5/9 3-очкових) - "Пістонс" проти "Торонто Репторс" (3 березня 2021)
  7. 16 очок (3/9 3-очкових) - "Пістонс" проти "Філадельфія 76-ерс" (11 березня 2020)

• "Детройт Пістонс" залишається на останньому місці в Східній конференції НБА - 10 перемог та 25 поразок.
  • Наступна гра - проти "Нью-Йорк Нікс" у ніч на п'ятницю, 5 березня.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start