Оновлено
Дві серії пенальті та ще один овертайм. Результати матчів 1/4 фіналу Кубка України з футболу Динамо Київ

"Шахтар" вилетів з турніру.

Вісім команд залишилися на стадії 1/4 фіналу Кубка України з футболу. Шість клубів пройшли попередню стадію змагань, "Динамо" та "Шахтар" - тільки розпочинали виступи у турнірі з цієї стадії.

Першим півфіналістом турніру стала "Зоря". У Рівному луганська команда здолала представника Першої ліги "Верес" із рахунком 2:1. Хоча ще за рахунку 1:1 "Верес" забив гол, який був скасований через офсайд.

У двох інших матчах Кубка України доля переможця визначалася в серії пенальті. "Динамо" змогло у післяматчевих пенальті вибити "Колос", а "Олександрія" - "Дніпро-1".

У ще одному матчі - "Шахтар" сенсаційно програв "Агробізнесу" в овертаймі, 0:1. В основний час "Гірники" не реалізували пенальті, а потім програли у своєму першому матчі у Кубку України.

Результати матчів чвертьфіналу Кубка України

• "Верес" - "Зоря" 1:2

Голи: Шестаков, 18 - Іванісеня, 25, Кочергін, 59

• "Динамо" - "Колос" 0:0 (4:3 по пен.)
  • "Дніпро-1" - "Олександрія" 1:1 (3:4 по пен.)

Голи: Булеца, 79 - Третьяков, 62

• "Агробізнес" - "Шахтар" 1:0

Гол: Семенець, 96

• Жеребкування півфінальних матчів Кубка України відбудеться у четвер, 4 березня.
  • Базова дата матчів 1/2 фіналу Кубка України - 21 квітня.
  • Фінал Кубка України-2020/21 буде зіграно у Тернополі 12 травня.
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт