Готовий біт і генератор рим: у Facebook створили додаток для читання репу

Готовий біт і генератор рим: у Facebook створили додаток для читання репу

Готовий біт і генератор рим: у Facebook створили додаток для читання репу

Компанія Facebook запустила додаток Bars для створення реп-композицій. У ньому користувачі можуть знайти готові біти та накласти на музику або відео різні ефекти. Про це повідомило видання Tech Crunch.

Bars пропонує користувачам не створювати кожний елемент реп-композиції самостійно, а начитати текст під один з бітів, які є в додатку. Користувачі можуть записувати ролики тривалістю не більше ніж хвилину і накладати "студійні аудіоефекти", зокрема автотюн.

Додаток також має аудіо- та візуальні фільтри, а також функцію автоматичної обробки для додання відео більш завершеного вигляду. Відео можна опублікувати в стрічці, де його можуть оцінити "вогненною" реакцією. Їх також можна зберігти собі у пам'яті смартфона або поділитися в інших соцмережах.

Готовий біт і генератор рим: у Facebook створили додаток для читання репу

При реєстрації Bars запитує про досвід в репі: якщо вибрати "початківець", то програма покаже словник автоматично заримованих слів, а якщо "просунутий", то стане доступний режим фрістайлу, де потрібно вставити вісім слів в 16-тактний реп.

Існує також режим випробувань, в якому користувачі повинні читати реп у вільному режимі, включивши автоматично запропоновані підказки. Додаток має схожий з TikTok користувальницький інтерфейс з вертикальним відеоінтерфейсом і двома вкладками.

"Я знаю, що доступ до дорогих студій звукозапису і виробничого обладнання може бути обмежений для реперів-початківців. На додачу до всього, глобальна пандемія закрила можливість живих виступів, де ми часто створюємо і ділимося своєю роботою", – розповів ідею додатку діджей Iyler, член команди BARS.

Поки Bars перебуває в режимі закритого тестування і доступний тільки на iOS за запрошеннями, а перші відео були завантажені членами самої команди розробників.

Зараз додаток є в App Store, і зацікавлені репери можуть завантажити його, щоб зарезервувати за собою ім'я користувача і зареєструватися в списку очікування.

За розробку Bars відповідає підрозділ New Product Experimentation в Facebook. У 2020 році вони вже випускали музичний додаток Collab, який дозволяв музикантам записувати спільні треки.

Читайте також

Шлях музиканта в Україні. Із чого починати й куди йти новому артистові

16 інділейблів України. Хто зараз створює альтернативу великим продюсерським центрам

Від VR-шоу до плавучого концерту. Які формати виступів вигадали українські музиканти у 2020 році

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше