"Верес" у Луцьку програв "Зорі". Що відбувалось на стадіоні

Оновлюється
"Верес" у Луцьку програв "Зорі". Що відбувалось на стадіоні Суспільне Рівне

Рівненський "Верес" 3 березня грає проти луганської "Зорі" в рамках 1/4 фіналу Кубка України з футболу. Суперники зустрічаються на луцькому стадіоні "Авангард". Підтримати рівненських спортсменів у сусідню область кількома автобусами та власним транспортом приїхали вболівальники.

15:59

Гра завершилася з рахунком 1:2 на користь "Зорі". На матчі, за оцінкою представників клубу "Вереса", було приблизно дві тисячі вболівальників. "Верес" вдруге у своїй історії не зміг вийти до півфіналу Кубка України.

15:53

Поєдинок зупинили через використання вболівальниками димових шашок. Через трохи гру відновили.

"Верес" у Луцьку грає проти "Зорі". Що відбувається на стадіоніСуспільне Рівне

15:47

Верес у меншості, вилучили Сергія Панасенка.

15:22

Владислав Кочергін виводить "Зорю" уперед. Рахунок 1:2.

14:27

На 25 хвилині матчу Дмитро Іванісеня зрівнює рахунок. "Верес" - "Зоря" - 1:1.

14:22

На 18-ій хвилині поєдинку Михайло Шестаков з пенальті виводить "Верес" уперед.

14:13

Стартовий склад рівненської команди на "Зорю": Богдан Когут - Ігор Солдат, Дмитро Махнєв, Роман Гончаренко, Дмитро Нємчанінов - Микита Полюлях, Сергій Панасенко, Віталій Дахновський - Роберт Гегедош, Геннадій Пасіч, Михайло Шестаков.

О 14-й годині на стадіоні у луцьку стартує поєдинок "Верес"- "Зоря".

Журналісту Суспільного радник президента клубу "Верес" Сергій Коваль зазначив, що станом на 2 березня продали майже тисячу квитків. У клубі очікують близько двох тисяч вболівальників.

Інформація про сам поєдинок оновлюється...

• Історія протистоянь "Вереса" (Авангарда) та "Зорі" налічує 16 поєдинків. Вперше суперники зустрілися у Другій лізі (6 зона) чемпіонату СРСР у 1986-му році.
  • Востаннє дотепер "Верес" і "Зоря" зустрічалися у чемпіонаті УПЛ у сезоні 2017-2018. 29 квітня 2018-го луганці обіграли рівнян у Запоріжжі - 1:0.
  • Керівництво рівненського "Вереса" розглядало два варіанти місця проведення 1/4 фіналу Кубка України з футболу проти луганської "Зорі": львівський стадіон "Україна" та луцький "Авангард".
  • Згідно з регламентом змагань, починаючи з чвертьфіналу, матчі Кубка України мають проходити на стадіонах, атестованих для матчів Прем'єр-ліги. На Рівненщині таких немає. Найближчі – у Луцьку, Тернополі та Львові.
  • Останній матч "Вереса" на зборах у Туреччині зупинили через бійку у першому таймі. Це був поєдинок проти казахстанського ФК "Окжетпес". Гру зупинили на 29-й хвилині за рахунку 1:1.
  • Матч проти "Окжетпеса" став завершальним контрольним матчем рівнян на зборах у Туреччині. У попередніх поєдинках було три перемоги, одна нічия та чотири поразки.