Після масового протесту на "Електроважмаші" у Харкові виплатили заборговану зарплату

Після масового протесту на "Електроважмаші" у Харкові виплатили заборговану зарплату

Після масового протесту на "Електроважмаші" у Харкові виплатили заборговану зарплату
spetm.com.ua

2 березня підприємство виплатило працівникам заробітну плату за грудень та січень.

Інформацію про виплати Суспільному підтвердила речниця заводу Ганна Вакуленко. Офіційну заяву опублікували на сайті заводу.

"Завод "Електроважмаш" виплатив працівникам 100% заробітної плати за грудень 2020 року в сумі 20 млн грн і 100% за січень 2021-го в сумі 22 млн грн. Тож на сьогодні підприємство немає простроченої заборгованості по зарплаті. Крім того, звільненим працівникам виплачена заборгованість у сумі 4 млн грн", — повідомили на підприємстві.

Залишок заборгованості звільненим працівникам обіцяють погасити до 12 березня.

Про те, що гроші почали нараховувати, Суспільному підтвердили і працівники підприємства.

"Прийшло за грудень десь о пів на п'яту, потім за січень. У мене картка "Украгазбанку", — розповів старший майстер цеху Максим Шевченко.

"За грудень раніше прийшло, пізніше і за січень. Я отримую зарплату від "Укрексімбанку", а дружина — від "Укргазбанку". Обом нам прийшло за два місяці", — сказав токар заводу на ім'я Руслан.

Що відомо

  • 1 березня працівники заводу перекрили Московський проспект через заборгованість по зарплаті. На акцію вийшли близько 200 людей. Загальний борг підприємства перед працівниками склав понад 40 млн гривень. Загалом без зарплати залишалися 2978 людей.
  • Як пояснив виконувач обов'язків гендиректора підприємства Віктор Бусько, основними причинами заборгованості стали несвоєчасне розрахування основних клієнтів заводу і кредити під виробництво, які з 2012 року брало підприємство.
На початок