Франківське "Прикарпаття" обіграло львівську команду під час домашньої гри

Франківське "Прикарпаття" обіграло львівську команду під час домашньої гри ФК "Прикарпаття"

Першого березня в Івано-Франківську відбувся матч ФК "Прикарпаття" з молодіжним складом ПФК "Львів". Франківці на домашньому майданчику змогли обіграти суперників, пишуть у пресслужбі команди.

До перерви господарі втілили свою ігрову перевагу у два забиті м’ячі: на 23-й хвилині після навісу з кутового Назарій Воробчак вдало зіграв на добиванні, а за кілька хвилин новобранець Андрій Андрейчук прорвався лівим флангом і потужно пробив у дальній верхній кут - 2:0.

ФК "Прикарпаття" обіграло львівську команду під час домашньої гриФК "Прикарпаття"

ФК "Прикарпаття" обіграло львівську команду під час домашньої гри

За кілька хвилин Віталій Пархуць сфолив у власному штрафному. Львів’янин Андрій Вічижанін реалізував 11-метровий. Рахунок - 2:1. На 37-ій хвилині Андрій Кохман ударом із 16-ти метрів забив третій гол у ворота дублерів львів'ян. Другий тайм минув за переваги "Прикарпаття", але забити ще один гол не вдалося жодній із команд.

Поєдинок закінчився з рахунком 3:1 на користь МФК "Прикарпаття". Команда продовжує підготовку до весняної частини сезону у рідному місті. Вже третього березня футболісти поїдуть у Чернівці, де зіграють контрольну гру з друголіговою "Буковиною".