Дніпровська дзюдоїстка посіла третє місце на Континентальному Кубку Європи

Дніпровська дзюдоїстка посіла третє місце на Континентальному Кубку Європи Прес-служба Дніпровської міської ради

Із Праги з медаллю: дніпровська дзюдоїстка виборола "бронзу" на Відкритому Континентальному Кубку Європи. Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міської ради.

Руслана Булавіна, 19-річна дзюдоїстка з Дніпра, виборола "бронзу" на Відкритому Континентальному Кубку Європи, що проходив у Празі (Чехія).

На чеських татамі дівчина боролася з трьома суперницями. Поборовши двох, дніпрянка отримала для збірної команди України бронзову медаль.

Відкритий Континентальний Кубок Європи зібрав у Празі 270 учасників з 23 країн. Це був перший в новому році турнір з дзюдо з серії European Open.