Україна здобула 4 медалі на відкритому Кубку Європи з дзюдо

Україна здобула 4 медалі на відкритому Кубку Європи з дзюдо IJF

Україну на турнірі в Чехії представляли 29 дзюдоїстів.

Перед виступами на Грандслемі в Ташкенті українці взяли участь в турнірі, який відбувся у Празі.

Україну на змаганнях у Празі не представляли лідери збірної з дзюдо: Дар'я Білодід, Тарас Лесюк, Георгій Зантарая, Богдан Ядов. Водночас, збірна України з дзюдо навіть без лідерів здобула нагороди на відкритому Кубку Європи.

Загалом збірна України здобула 4 медалі: два "срібла" і дві "бронзи". Данило Гуцол у ваговій категорії до 100 кг на шляху до фіналу здолав британця Баррата і польського дзюдоїста Олексія Лисенка. Але в фіналі не впорався із представником Угорщини Огатом Заланом.

Олександр Гордієнко став другим у ваговій категорії понад 100 кг. Перед виходом у фінал він переміг трьох дзюдоїстів, але у вирішальній сутичці програв чеху Лукасу Карпалеку.

Ще дві "бронзи" принесли українські дзюдоїстки. Анастасія Антипіна у ваговій категорії до 63 кг поступилася чемпіонці Геке ван ден Берг, але у сутичці за 3-е місце перемогла іншу нідерландку - Йоану ван Лішут. А ось Руслана Булавіна у вазі до 78 кг у сутичках за третє місце перемогла двох представниць Польщі - Дар’ю Тиманн і Кінгу Вольшчак.

Ще тричі українці програли у сутичках за "бронзу".

Медалісти України на відкритому Кубку Європи у Празі

• Данило Гуцол - "срібло" (до 100 кг);
  • Олександр Горієнко - "срібло" (понад 100 кг);
  • Анастасія Антипіна - "бронза" (до 63 кг);
  • Руслана Булавіна - "бронза" (понад 78 кг)

Такі виступи дозволили Україні фінішувати на сьомому місці у медальному заліку. За кількістю нагород українці розділили п'яте місце, але за якістю - сьомі.

Усього медалі виграли представники 15 країн.

Медальний залік відкритого Кубку Європи з дзюдо

1. Нідерланди - 4 "золота" + 3 "срібла" + 8 "бронзи"

• 5-7 березня відбудеться Грендслем у Ташкенті;
  • Федерація дзюдо України повідомила попередній список дзюдоїстів, які візьмуть у ньому участь: Дільшот Халматов (до 60 кг), Каро Марандян (до 66 кг), Олександр Кошляк (до 73 кг), Віталій Шепель, Станіслав Гунченко (обидва до 90 кг), Руслана Булавіна (понад 78 кг), а також Артем Лесюк (до 60 кг), Артем Хомула (до 73 кг), Марія Скора (до 57 кг), Анастасія Турчин (до 78 кг) і Єлизавета Каланіна (понад 78 кг)
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт