Україна здобула 23 медалі на Київському міжнародному турнірі з боротьби

Україна здобула 23 медалі на Київському міжнародному турнірі з боротьби ФГРБУ

Вісім із них - золоті.

В Києві пройшов міжнародний турнір з боротьби, в якому змагалися чоловіки та жінки з 35 країн. В змаганнях брали участь представники греко-римського та вільного стилів.

За підсумками змагань Україна здобула 23 медалей, 4 із яких - золоті. Єдиним переможцем України в греко-римській боротьбі став Семен Новіков, що здобув перемогу у ваговій категорії до 87 кг.

Греко-римська боротьба

• Семен Новіков - "золото" (до 87 кг);
  • Табріз Насібов - "бронза" (до 63 кг);
  • Володимир Яковлєв - "бронза" (до 77 кг);
  • Дмитро Пишков - "бронза" (до 77 кг).

У вільній боротьбі українці здобули 7 медалей, ще 12 нагород на рахунку жінок. Всі золоті медалі на рахунку борчинь: Оксана Лівач перемогла у ваговій категорії до 50 кг, Аліна Грушина - до 55 кг, а Катерина Зелених - у вазі до 59 кг.

• Касум Касумов - "бронза" (до 74 кг);
  • Магомед Закарієв - "бронза" (до 97 кг).

• Оксана Кухта - "бронза" (до 65 кг);
  • Манола Скобельська - "бронза" (до 65 кг)

З повними результатами можна ознайомитися на сайті турніру

У загальному заліку із греко-римської боротьби Україна зайняла друге місце, набравши 111 очок. Перемогу здобули борці із Грузії, які випередили українців на 63 очки. А ось у вільному стилі серед чоловіків та у жіночої боротьбі Україна перемогла у заліку, випередивши Грузію та Білорусь відповідно.

Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс