Михайлюк удруге в сезоні зіграв у старті за "Пістонс" в НБА

Михайлюк удруге в сезоні зіграв у старті за "Пістонс" в НБА AP

Очок українець не набрав, а "Детройт" вкотре програв.

Шутер збірної України Святослав Михайлюк удруге в сезоні потрапив до стартової п'ятірки "Детройт Пістонс" на матч регулярного чемпіонату НБА. "Пістонс" поступилися "Нью-Йорк Нікс" із рахунком 90:109.

Для Михайлюка гра проти "Нікс" стала п'ятою у сезоні, коли він відіграв на майданчику більше 15 хвилин. Цього разу головний тренер "Пістонс" Двейн Кейсі надав Михайлюку 20 хвилин ігрового часу, але українець не набрав жодного очка.

Як зіграв Михайлюк?

Михайлюк розпочав матч невдало: 0/3 спроб з-за дуги українцем не були реалізовані. Попри те, що йому вдалося зробити перехоплення та одне підбирання у захисті, українець двічі втрачав м'яч. "Пістонс" вже у першій чверті почали поступатися "Нікс", закінчивши її із рахунком 20:25, а Михайлюк відіграв 7 з половиною хвилин.

За дві хвилини наприкінці першої половини зустрічі українець зробив майже стільки ж корисних дій, скільки у першій чверті. Михайлюк записав собі в актив підбирання і віддав асист на Мейсона Пламлі, дозволивши тому зробити лей-ап. І хоча після цього Джеремі Грант ще закинув два штрафні кидки, перевага "Нікс" була значною - 37:48 перед третьою чвертю.

Ще два асисти Михайлюк віддав за 7 хвилин третьої 12-хвилинки. Однак "Нікс" лише збільшували і збільшували перевагу: в момент, коли Двейн Кейсі знову змінював Михайлюка, вона вже сягала 21 очка. В останній чверті "Пістонс" не поступилися, але скоротити суттєво відстань не вдалося - -19. Сам Михайлюк дограв заключні 3 хвилини, запам'ятавшись лише однією втратою м'яча.

Для Михайлюка 0 очок у грі проти "Нікс" - четверта гра у сезоні, коли він не набрав жодного очка. Востаннє із таким показником українець закінчив гру проти "Чикаго Буллз" (102:105).

Матчі із "нулем" у Михайлюка

• 19 січня. "Маямі Хіт" (107:113)
  • 29 січня. "Лос-Анджелес Лейкерс" (107:92)
  • 18 лютого. "Чикаго Буллз" (102:105)
  • 28 лютого. "Нью-Йорк Нікс" (90:109)

Загалом на рахунку Михайлюка за 20 хвилин - 2 підбирання, 3 асисти та 1 перехоплення. Українець не реалізував жодної із трьох спроб з-за дуги, а рейтинг +/- склав -9.

Крім Михайлюка, в неділю, 28 лютого, матч зіграли "Вашингтон Візардз" ще одного українця Олексія Леня. Центровий збірної України провів на майданчику за "Візардз" лише 4 хвилини, але за цей час зміг набрати 4 очки.

Крім 4 очок, в активі Леня по 1 асисту, перехопленню та блокшоту. Рейтинг +/- центрового склав -1 (1/1 2-очкових та 2/4 штрафних кидки).

"Візардз" програли "Бостон Селтікс" із різницею в одне очко - 110:111, хоча виграли останню 12-хвилинку із перевагою у +2.

• Наступні матчі "Пістонс" та "Візардз" зіграють у вівторок, 2 березня, проти "Торонто Репторс" та "Мемфіс Гріззліс" відповідно.
  • "Візардс" - на 12-му місці у Східній конференції (13 перемог, 19 поразок), "Пістонс" - останні (9/25).
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт