Facebook виплатить користувачам 650 мільйонів доларів компенсації

Facebook виплатить користувачам 650 мільйонів доларів компенсації

Facebook виплатить користувачам 650 мільйонів доларів компенсації
АР

Окружний суддя штату Іллінойс (США) Джеймс Донато схвалив мирову угоду, яка має врегулювати колективний позов, поданий у 2015 році від імені майже 1,6 мільйона користувачів проти соціальної мережі Facebook.

Про це повідомляє видання Variety.

Автори позову звинуватили компанію в порушенні Закону про конфіденційність біометричної інформації штату Іллінойс. Зокрема, вони стверджували, що Facebook збирала та зберігала цифрові скани облич окремих користувачів без попереднього повідомлення чи згоди. У результаті суддя схвалив мирову угоду, в рамках якої компанія має виплатити позивачам 650 мільйонів доларів.

Адвокат Джей Эдельсон, який подав позов від імені користувачів Facebook, зазначив, що чеки з компенсацією надішлють позивачам поштою протягом найближчих двох місяців. Це станеться, якщо компанія не оскаржить судове рішення. У Facebook привітали досягнення "мирного врегулювання, що відповідає інтересам нашої спільноти та наших акціонерів", але відкидають усі звинувачення у неправомірних діях.

Що відомо

  • Facebook заборонить жителям та медіа Австралії публікувати на своїх сторінках новини через закон про авторський контент у соцмережах.
  • Компанія Facebook оголосила, що тимчасово обмежить кількість політичного контенту, який відображається у стрічках користувачів. Зміни торкнуться користувачів з Канади, Бразилії, Індонезії та США.
  • Кілька американських штатів та Федеральний уряд США подали до суду на Facebook антимонопольні позови, звинувативши компанію в антиконкурентній поведінці. Серед іншого техногіганта хочуть змусити продати Instagram і Whatsapp.
На початок