Футболісти полтавської «Ворскли» перемогли «Олександрію»

Футболісти полтавської «Ворскли» перемогли «Олександрію» ФК "Ворскла"

27 лютого матч у рамках Прем’єр-ліги України завершився перемогою полтавської команди «Ворскла». Із рахунком 3:1 на власному полі футболісти переграли суперників із команди «Олександрія».

Першим на 38-й хвилині забив футболіст «Ворскли» Владислав Кулач. Суперники із Кіровоградщини зрівняли рахунок на 56-й хвилині матчу після удару Владислава Бабогло.

В атаці півзахисник "Ворскли" Ібрагім КанеФК "Ворскла"

В атаці півзахисник "Ворскли" Ібрагім Кане

Після цього полтавська команда забила іще двічі: на 70-й хвилині м’ячем у ворота «Олександрії» поцілив Олів’є Тілль, а за сім хвилин – знову Владислав Кулач. Завершилася гра на полтавському стадіоні імені Бутовського із рахунком 3:1.

Полтавці радіють забитому м'ячуФК "Ворскла"

Полтавці радіють забитому м'ячу

Після цієї перемоги «Ворскла» має 25 очок і посідає п’яту сходинку у турнірній таблиці чемпіонату України.

Турнірна таблиця УПЛUA футбол

Турнірна таблиця УПЛ

Від початку року це була перша гра на полтавському стадіоні, що відбулася у присутності глядачів. Їх прийшло близько тисячі. Вболівальників пропустили тому, що із 24 лютого Полтавщина перейшла до «жовтої» карантинної зони. Квитки на місця поруч не продавали, лише через одне. Це для того, аби дотриматися вимог карантину, а також зберегти дистанцію між відвідувачами у 1,5 метри. Перебувати на стадіоні глядачам дозволили у масках та після вимірювання температури, розповів керівник пресслужби «Ворскли» Артем Лобанов.

Наступна гра для полтавських футболістів має відбутися на виїзді 6 березня проти «Маріуполя» із Донеччини.