За два дні на Закарпатті вакцинували 44 лікарів замість анонсованих 70

За два дні на Закарпатті вакцинували 44 лікарів замість анонсованих 70

За два дні на Закарпатті вакцинували 44 лікарів замість анонсованих 70
фото ілюстративне/Детектор меді

З початку вакцинування імунізовано 44 медичних працівників у двох закладах Закарпаття із 17 запланованих. Інформація про це з’явилась на сторінці Закарпатської обласної держадміністрації в мережі Facebook.

Нагадаємо, вчора, 26 лютого директор обласного департаменту охорони здоров’я Анатолій Пшеничний сказав, що у другий день вакцинації щеплення від коронавірусу отримають 70 медпрацівників. За його словами, вакцинуватимуть працівників пологового та обласної інфекційної лікарні в Ужгороді.

Однак, станом на 20 годину 26 лютого щеплення отримали тільки 44 лікаря: "в обласній клінічній інфекційній лікарні вакцинацію від COVID-19 пройшли 17 лікарів, в пологовому будинку — 27".— йдеться в повідомленні. 10 лікарів отримали щеплення протягом першого дня вакцинації, 25 лютого.

Як повідомив Суспільному заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, вакцинація триває постійно, крім вихідних. "Про кількість вакцинованих протягом минулої доби ми повідомлятимемо щоранку на офіційних ресурсах ОДА", — сказав він.

Нагадаємо, саме з інфекційної лікарні 25 лютого розпочали вакцинацію від коронавірусу. Першим вакцину отримав лікар Степан Карабиньош. Загалом препаратом CoviShield першочергово планують вакцинувати 38 медиків із мобільних бригад та 1620 медичних працівників, які лікують хворих на COVID-19 в краї.

Читайте також: Перші побічні ефекти вакцинації від СOVID-19. Чи є це допустимою нормою
На початок