В одному з міст Житомирщини через коронавірус перенесуть шкільні канікули та закриють дитячий садок

В одному з міст Житомирщини через коронавірус перенесуть шкільні канікули та закриють дитячий садок

В одному з міст Житомирщини через коронавірус перенесуть шкільні канікули та закриють дитячий садок
Фото: Суспільне/Житомир

Через масову захворюваність на коронавірус у школах Бердичева перенесуть дату весняних канікул, а Бердичівський дитячий садок №22 закриють на карантин.

Про це Суспільному розповіла начальниця управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентина Адаменко. За її словами, станом на 26 лютого 103 працівники шкіл перебувають на лікарняному, 53 з них отримали позитивний тест на коронавірус. У половини із 26 працівників дитячих садочків теж підтвердили COVID-19. Також на коронавірус хворіє 57 дітей шкільного та дошкільного віку.

"Інформацію нашого щоденного моніторингу в закладах освіти ми передали на розгляд комісії Бердичівської міської територіальної громади з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації, – говорить Валентина Адаменко. – На засіданні комісії, яке відбулося 26 лютого, ухвалили відповідне рішення щодо перенесення терміну весняних канікул (з 5 квітня по 9 квітня) на період з 1 березня по 5 березня. Оскільки попереду буде ще три дні вихідних, то навчання в школах розпочнеться з 9 березня. Організувати дистанційне навчання замість продовження канікул ми не можемо, бо дуже багато хворіє вчителів і уроків немає кому проводити".

Раніше Суспільне повідомляло, що 23 лютого через коронавірус у працівниці харчоблоку на двотижневий карантин закрили бердичівський дитячий садочок №26. Валентина Адаменко каже, що з 1 березня закриють ще один дитсадок №22, де на коронавірус захворіла керівниця дошкільного закладу. Крім того, на самоізоляцію відправлять одну з груп дитсадка №5, де в дитини тест на коронавірус показав позитивний результат. Зі слів Валентини Адаменко, батьків про це вже повідомили.

"Подальше функціонування наших шкіл та дитячих садочків буде залежати від епідемічної ситуації в місті. Надіємось, що карантинні заходи позитивно вплинуть на зниження рівня захворюваності", – сказала Валентина Адаменко.

Нагадаємо, 26 лютого в області підтвердили коронавірус у 455 жителів, померли 7 людей з числа хворих на COVID-19.

Авторка: Людмила Семенюк

Читайте також

  • На Житомирщині почали вакцинацію проти коронавірусу.
  • У Новограді-Волинському заборонили торгівлю на ринках у вихідні та святкові дні.
  • У Житомирі почали вакцинувати медпрацівників міської лікарні №1.
  • У Новограді-Волинському заповнені 95% ліжок для хворих на COVID.
На початок