На Житомирщині встановили нові карантинні обмеження

На Житомирщині встановили нові карантинні обмеження

На Житомирщині встановили нові карантинні обмеження

24 лютого у Новограді-Волинському відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому ухвалили рішення про впровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Про це 25 лютого повідомили на сайті Новоград-Волинської міської ради.

Рішення комісії передбачає, зокрема, заборону торгівлі на ринках у вихідні та святкові дні:

"Заборонити здійснення торгівлі харчовими продуктами та непродовольчими товарами на ринках, які розташовані на території Новоград-Волинської міської територіальної громади, у вихідні дні (субота, неділя та святкові дні). Торгівля товарами на ринках здійснюється виключно за умов дотримання вимог профілактичних заходів щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19".

Керівникам супермаркетів та оптових магазинів доручили створити бригади осіб, відповідальних за дотримання карантинних вимог покупцями у торгових залах.

Також обмежать доступ до приміщення Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об'єднання та заборонять проведення планових госпіталізацій (крім паліативної допомоги, допомоги породіллям, новонародженим, допомоги при пологах, лікуванні онкохворих, високоспеціалізованої меддопомоги та іншої невідкладної меддопомоги).

Під забороною – робота після 24.00 та до 7.00 години суб'єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів), крім адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

На початок