Укрзалізниця припиняє посадку і висадку пасажирів на потяги на Прикарпатті

Укрзалізниця припиняє посадку і висадку пасажирів на потяги на Прикарпатті

Укрзалізниця припиняє посадку і висадку пасажирів на потяги на Прикарпатті
Укрзалізниця

З 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області Укрзалізниця призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Як повідомляється на сайті "Укрзалізниці", таке рішення ухвалено відповідно до постанови Кабінету міністрів №154 від 24 лютого. При цьому в компанії наголосили, що до 6 березня включно усі пасажири з придбаними квитками зможуть безперешкодно дістатися місця призначення.

Читайте також: Івано-Франківщина потрапила у червону карантинну зону: що заборонено

Водночас пасажирам, які планують гірський відпочинок, Укрзалізниця пропонує альтернативні маршрути до станцій Ясіня, Кваси, Рахів, Воловець, Сколе, Славсько. Зокрема, в компанії повідомили про подовження курсування швидкісного "Лижного експреса" №745 до Славська з можливістю придбання квитків через чат-бот Укрзалізниці.

Що відомо

  • Раніше Укрзалізниця повідомила про призупинення продажу квитків на поїзди до Прикарпаття через потрапляння регіону до "червоної" карантинної зони.
  • Укрзалізниця зменшила кількість рейсів потягу "Чернівці–Київ" до трьох на тиждень. Раніше потяг їздив щодня.
  • Депутати Чернівецької міськради звернулись до міністра інфраструктури Владислава Криклія та керівництва Укрзалізниці з проханням не скорочувати кількість рейсів потягу Чернівці-Київ.
На початок