Зеленський змінив склад української делегації у ТКГ

Зеленський змінив склад української делегації у ТКГ

Зеленський змінив склад української делегації у ТКГ
Офіс президента

Президент Володимир Зеленеський змінив склад української делегації для участі у Тристоронній контактній групі із мирного врегулювання війни на сході України.

Відповідний указ оприлюднений 26 лютого на сайті президента.

Зокрема, Зеленський увів до складу делегації радницю Офісу президента Вікторію Страхову. Вона опікуватиметься соціально-економічними питаннями.

"Увести до складу делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Страхову Вікторію Костянтинівну – радника Офісу Президента України як члена делегації, представника України в робочій підгрупі з соціально-економічних питань", – йдеться у тексті указу.

Тим самим указом президент вивів зі складу делегації Юлію Свириденко, яка обіймала цю посаду до сьогодні.

Указ набуває чинності з дня його публікації.

Що відомо

  • 2 лютого поблизу Торецька снайпер російських окупантів поранив українського військового. Поранений український захисник помер у лікарні.
  • Головнокомандувач ЗСУ заявив, що нині ситуація в зоні операції Об'єднаних сил є контрольованою, а військові відпрацьовують можливі оборонні операції.
  • Представник української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш повідомив, що площа окупованих територій Донецької та Луганської областей наразі на 1400 квадратних кілометрів більша, ніж зафіксовано в Мінських угодах.
На початок