Співбесіда і перевірка на поліграфі: на Полтавщині обирають майбутніх офіцерів громад

Співбесіда і перевірка на поліграфі: на Полтавщині обирають майбутніх офіцерів громад

Співбесіда і перевірка на поліграфі: на Полтавщині обирають майбутніх офіцерів громад
Суспільне Суми

Співбесіди та перевірку на детекторі брехні мають пройти майбутні поліцейські офіцери громад Полтавщини у перші тижні березня. Це останні випробування для понад сотні претендентів на посади.

До цього учасники мали два види тестувань: на логічне мислення та знання законодавства, повідомила інспекторка відділу обласної поліції Ольга Берестова. Під час співбесіди кандидати представлятимуть своє бачення роботи у громаді, а на поліграфі їх перевірятимуть на доброчесність.

"Ті, хто повністю успішно здадуть усі етапи, поїдуть на навчання до вищих навчальних закладів, де будуть проходити спеціальну підготовку за програмою «Поліцейський офіцер громади». Вона триватиме 2,5 місяці. Після закінчення такого навчання працівники прийдуть на свої робочі місця в нові поліцейські станції, де й нестимуть службу на території своїх громад", говорить інспекторка відділу поліції Полтавщини Ольга Берестова.

Із понад сотні людей стати поліцейським офіцером громади зможуть 44, каже Ольга Берестова. Почати роботу у 23 громадах області вони мають із середини літа.

Офіцером громади може стати працівник поліції зі стажем роботи не менше, ніж півтора роки. Кількість правоохоронців залежить від населення громади. На кожні шість тисяч жителів – один поліцейський. Найбільше офіцерів – по чотири – буде у Карлівській, Лохвицькій та Новосанжарській громадах.

Нагадаємо, всеукраїнський проєкт «Поліцейський офіцер громади» стартував він наприкінці травня 2019, а на Полтавщині – торік у листопаді. Відтоді в області 3 громади мають власних офіцерів. Це Ромоданська, Великобудищанська та Петрівсько-Роменська.

На початок