Херсонські дачники вийшли на мітинг: яка причина

Херсонські дачники вийшли на мітинг: яка причина

Херсонські дачники вийшли на мітинг: яка причина
Суспільне Херсон

26 лютого стіни міської ради у Херсоні прийшли дачники, яких не влаштовує новий причалом у Гідропарку.

Пенсіонерка Олена незадоволена новим причалом:

"Це якийсь поплавок. Більш-менш серйозна хвиля його розгойдує, як не знаю, що. Там яхт-клуб чі шо. Як проходить приватна яхта, дає хвилю і причал ось хитає".

Зінаїда Ярошенко - учасниця акції. Говорить, казали, що проводились громадські слухання, але такого не було.

Новий причал, збудований у Гідропарку, не можна використовувати - говорить ініціатор акції Борис Романченко:

"Нещодавно стало відомо, що він збудований частково на землях водного господарства , які не належать комунальному підприємству-будівельнику. Державна екологічна інспекція видала документ про це і повідомила, що буде подавати до суду на підприємство з метою позбавлення права здійснювати водні перевезення".

Олег Павленко представляє інтереси перевізників:

"Нам як перевізникам не зручно. За документами, розмір понтонів, з яких ми маємо забирати пасажирів, до 7 і два метрів квадратних має бути бокова парусність. Це для моторних човнів. У мотобота вона більша. Крім того, понтон низький. Перепад бортів 70 сантиметрів".

Про будівництво причалу розповів директор КП "Гарантія" Ігор Семенчев:

"Побудовано причал. Він має всі документи. Віз з 62 причальних стінок. Він має реєстрові документи і всі дозвільні документи. Проблема сталася з тим, що перевізники не мають права перевозити з нового причалу більше, ніж це дозволяє морський регістр України. За вимогами морського регістру ці баркаси мають перевозити до 15 чоловік на борту".

На обох акціях під стінами міської ради сьогодні було близько ста людей, - розказав начальник Херсонського відділу поліції Олександр Говорун:

"Поліцейськими був забезпечений публічний порядок, публічна безпека. Порушень громадського порядку допущено не було. Були невеликі різновиди в поглядах певних громадян, але тілесних ушкоджень, адміністративних порушень законодавства виявлено не було".

Оксана Хлєбус, Аліна Олефір, Ігор Педченко, Володимир Чепинога.

На початок