Рудьковський заперечує інформацію про причетність до організації викрадення Семінського

Рудьковський заперечує інформацію про причетність до організації викрадення Семінського

Рудьковський заперечує інформацію про причетність до організації викрадення Семінського
Фото з фейсбук-сторінки Миколи Рудьковського

Екснардеп та колишній Міністр транспорту Микола Рудьковський заперечує інформацію про свою причетність до вчинення кримінальних правопорушень.

Таке повідомлення він розмістив 26 лютого на своїй сторінці у Facebook. Інформацію про те, що в дописі викладена саме його позиція, Суспільному підтвердили його помічники.

Причетність до вчинення яких саме кримінальних правопорушень заперечує Рудьковський, в дописі не зазначено.

Однак 25 лютого прес-служба СБУ розмістила повідомлення про те, що спецслужба розкрила справу викрадення Олега Семінського.

В інформації йдеться, повідомлення про підозру отримали п'ять людей. Серед них – і організатор та замовник викрадення Семінського. За версією СБУ, це його колишній бізнес-партнер, нардеп кількох скликань та колишній Міністр транспорту та зв’язку.

Аналогічні посади у минулому обіймав сам Микола Рудьковський, а Олег Семінський неодноразово називав саме його організатором свого викрадення.

Микола Рудьковський у дописі називає поширення у ЗМІ фактів, про які повідомляла СБУ, неправдивими.

«Повідомляю, що я офіційно перебував на території України протягом останнього року. За цей час органи слідства не цікавились мною, не було жодного виклику на допит або інших обставин, що могли б вказувати на ініціювання щодо мене кримінального переслідування. Зазначення ж наразі неправдивої інформації в засобах масової інформації про причетність мене до надуманих кримінальних правопорушень викликає дуже багато запитань», - написав Рудьковський.

Також, зі слів Рудьковського, він планує в найкоротший час повернутися до України і відповісти на всі питання ЗМІ та правоохоронців.

Читайте також:

В СБУ заявили, що розкрили викрадення Семінського

На початок