Канікули в ужгородських школах перенесли на початок березня

Канікули в ужгородських школах перенесли на початок березня

Канікули в ужгородських школах перенесли на початок березня
Суспільне Закарпаття

Весняні канікули в ужгородських школах відбудуться раніше — з 1 по 7 березня. Таке рішення прийняли педагогічні ради навчальних закладів, йдеться на офіційній сторінці Ужгородської міської ради у Facebook.

Попередньо, канікули планувалися з 22 до 28 березня. Однак, Ужгородська міська комісія ТЕБ та НС рекомендувала педагогічним радам розпочати канікули у школах обласного центру з 1 по 7 березня.

"Я дуже чекала канікул, але не знала, що вони будуть так швидко. Я думала, що будуть десь через місяць або тиждень", — сказала 3-класниця Юлія Лукач.

Вихователька Ужгородської школи №5 Софія Висоцька каже: перенести канікули вирішили 25 лютого на педагогічній раді.

"У спільноті ми голосували, що з наступного тижня, тобто з 1 березня, включно, в нас будуть весняні канікули. Ми їх перенесли з кінця березня на початок місяця. Через те, що ми переживаємо за діток: вони хворіють, і щоб дітки одужали, відпочили, набралися сил і знову почали навчатися", — сказала вихователька.

Канікули в ужгородських школах перенесли на початок березня
Суспільне Закарпаття

Оксана Волошин у шкільному дворі чекала сина-другокласника. "Зараз такий час, дуже велика захворюваність, пандемія. Краще, я думаю, це зробити тепер, ніж потім. Там уже буде тепліше, і буде спад захворюваності", — сказала жінка.

Під час весняних канікул не знає з ким залишити дитину мама учня Ольга Сорока. За словами жінки, хотіла взяти відпустку в кінці березня.

Весняні канікули в ужгородських школах планували з 22 до 28 березня, каже заступниця начальниці міського управління освіти Марина Пуківська.

"Закон про повну середню освіту передбачає, що рішення щодо структури навчального року приймається закладом освіти. У них було скликано засідання педагогічних рад, де розглянули це питання: всі одноголосно прийняли рішення про перенесення весняних канікул, щоб зменшити контакти дітей у школах", — сказала Марина Пуківська.

Загалом 43 учні та 64 працівники в ужгородських школах, за словами Марини Пуківської, з початку січня захворіли на COVID-19.

Раніше, через епідемічну ситуацію у Тячівській ТГ, на дистанційне навчання перевели всі школи та дитсадки територіальної громади. Учні цих шкіл навчатимуться дистанційно з 24 лютого по 9 березня.

Нагадаємо, два дні тому, 24 лютого, на Закарпатті зареєстрували найбільше випадків COVID-19 з початку пандемії — це 654 захворювання.

За минулу добу, 25 лютого, у області померли 16 пацієнтів з COVID-19.

Читайте також: Центр реабілітації для осіб з інвалідністю на Закарпатті перенесуть, або закриють
На початок