З дефіцитом у 370 мільйонів: у Чернігівської області з четвертої спроби прийняли бюджет

З дефіцитом у 370 мільйонів: у Чернігівської області з четвертої спроби прийняли бюджет

З дефіцитом у 370 мільйонів: у Чернігівської області з четвертої спроби прийняли бюджет
ФОТО: Суспільне Чернігів

26 лютого на засіданні сесії Чернігівської облради прийняли бюджет області. Про це повідомляє знімальна група Суспільного, що наразі перебуває там.

Прийнятий бюджет має дефіцит у 370 мільйонів гривень.

Під час розгляду цього питання заступник голови облради Дмитро Блауш попросив голову облдержадміністрації Анну Коваленко взяти на себе відповідальність за дефіцит у бюджеті.

«Бюджетна дискусія була досить довгою. Ми дійшли до загального рішення. Але проблема дефіциту не вирішена. І я для себе особисто хотів би почути публічну впевненість - чи даєте ви слово, що ці гроші будуть знайдені? І чи готові ви нести за це повну політичну відповідальність?», - заявив Дмитро Блауш.
«За реалізацію обласного бюджету несе відповідальність ОДА» - сказала у відповідь Анна Коваленко.

За бюджет проголосували 38 депутатів - усі, хто зареєструвався. Це - представники партій так званої більшості: "Рідний дім", Радикальна партія, "Слуга народу" та ОПЗЖ. Останні доєдналися до більшості на минулому засіданні.

Нагадаємо, попереднє засідання відбулося 12 лютого, зареєструвалося на ньому 37 депутатів з 4 партій – представників більшості: партій «Рідний дім», «Слуга народу», «Радикальна партія» та «ОПЗЖ». Меншість продовжує ігнорувати засідання.

Бюджет тоді не затвердили через дефіцит у 370 мільйонів гривень та нерозподілені 185 мільйонів державної дотації.

Чернігівська область зараз - єдина в Україні без ухваленого бюджету. Затвердити обласний бюджет наприкінці року не могли через відсутність кворуму.

Читайте також:

Єдина область без бюджету: облрада так і не прийняла бюджет Чернігівщини на 2021 рік

На початок