На Борівщині на дистанційне навчання через COVID перевели четверту школу

На Борівщині на дистанційне навчання через COVID перевели четверту школу

На Борівщині на дистанційне навчання через COVID перевели четверту школу

Підвисочанська школа стала четвертою у Борівській громаді, яку перевели на дистанційне навчання через випадки COVID серед учнів та вчителів. Загалом понад 900 учнів продовжують вчитися вдома.

Рішення ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівської селищної ради, повідомив Суспільному Борівський селищний голова Олександр Тертишний.

Підвисочанська школа перейшла на дистанційний режим роботи з 25 лютого.

"Там 60 дітей. Захворіла директорка і два педагоги. Діти не захворіли, але вони всі контактні, тому призупинили", — сказав Тертишний.

На Борівщині на дистанційне навчання через COVID перевели четверту школу
Підвисочанська школа. Борівська селищна рада

Тепер у Борівській громаді повністю на дистанційному навчанні три школи: Борівська, Піско-Радьківська та Підвисочанська. У Богуславській — 5, 7, 9 класи.

Всього у Борівській громаді на дистанційному навчанні 921 учень із 1466, розповіла Суспільному начальниця відділу з питань гуманітарної політики Борівської селищної громади Тетяна Бондарівська.

"На сьогоднішній день продовжують хворіти на коронавірус п'ять учнів та дев'ять педагогів в чотирьох школах Борівської громади. Загальний стан хворих задовільний. Складних випадків перебігу хвороби серед педагогів і дітей немає", — додала вона.

До школи першими повернуться учні 5, 7, 9 класів Богуславської школи — 1 березня. З 5 числа — Борівської та Піско-Радьківської, а з 11 — Підвисочанської, повідомила Тетяна Бондарівська.

У громаді спостерігають спад захворюваності серед учнів, говорить начальниця відділу з питань гуманітарної політики Борівської селищної громади Тетяна Бондарівська. Хворих у дитсадках немає.

Посилювати карантинні заходи не планують, сказав Тертишний.

Що відомо

  • Через збільшення кількості випадків COVID-19 у громаді серед дітей та вчителів на дистанційне навчання з 15 лютого перевели учнів 5, 7, 9 класів Богуславської школи. Пізніше додому відправили учнів Борівської та Піско-Радьківської шкіл.
  • Станом на 19 лютого понад 140 школярів Харківщини хворіють на коронавірус.
На початок