У Благовіщенському на Кіровоградщині відкрили сервісний центр МВС

У Благовіщенському на Кіровоградщині відкрили сервісний центр МВС

У Благовіщенському на Кіровоградщині відкрили сервісний центр МВС
kvg.hsc.gov.ua

На вулиці Гуменюка у місті Благовіщенське Кіровоградської області відкрили оновлений сервісний центр Міністерства внутрішніх справ. Про це Суспільному розповів працівник Кропивницького сервісного центру МВС Сергій Воскобойник. Це третій сервісний центр нового зразка в регіоні.

В благовіщенському сервісному центрі працюють 6 працівників, які можуть надавати більше 30 послуг на день. Там можна скласти іспити на право керування транспортним засобом, є дитячий куточок, буккросинг-полиця та паркувальні місця для відвідувачів.

Читайте також: У Кропивницькому можна замовити посвідчення водія онлайн.

За словами Сергія Воскобойника, найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС – реєстрація транспортних засобів, видача довідок про несудимість, видача та обмін посвідчень водія.

Читайте також: У Кропивницькому сервісному центрі МВС відновили видачу паперових довідок про несудимість.

Сервісні центри нового зразка, крім Благовіщенського, діють у Кропивницькому та Олександрії.

Що відомо

Сервісні центри МВС нового зразка відкривають замість Міжрайонних реєстраційно-екзаменаційних відділів Державної автоінспекції. Вони працюють за принципом "єдиного вікна" та екстериторіальностістатус установи, вилученої з-під дії місцевого законодавства, яка підпадає (частково або в повному обсязі) під дію законодавства держави.. Прозорі, відкриті офіси оформлені в єдиному візуальному стилі та обладнані сучасним технологічним устаткуванням: електронною чергою, інформаційним боксом, камерами відеоспостереження. Тут є полиці для буккросингуЛюдина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці, щоб інша людина могла цю книгу знайти та прочитати. та дитячі куточки, є умови для людей з інвалідністю.

На початок