Перше щеплення від COVID-19 отримали медики міської лікарні Херсона

Перше щеплення від COVID-19 отримали медики міської лікарні Херсона

Перше щеплення від COVID-19 отримали медики міської лікарні Херсона

Херсонщина отримала першу партію вакцини Oxford/AstraZeneca від COVID-19. 25 лютого першими отримали щеплення 20 медиків Херсонської міської лікарні імені Карабелеша.

Перед щепленням медикам дезінфікують руки, вимірюють температуру і тиск. Якщо всі показники у нормі, роблять щеплення від COVID-19. Після цього у спеціальній кімнаті для відпочинку, потрібно провести пів години, щоб побачити чи є небажані реакції.

"Херсонщина отримала 11 600 доз вакцини виробництва Oxford/AstraZeneca. Першочергово будуть вакциновані 22 медика з 11мобюільних бригад з імунізації. З них 4 бригади будуть задіяні безпосередньо під час першого етапу. Надалі мобільні бригади будуть вакцинувати 555 медиків, які працюють у лікарнях з хворими на ковід 19 і також 1774 працівників та мешканців 10 інтернатних чи інших спеціалізованих закладів із догляду за літніми людьми в області", - розказав заступник голови Херсонської облдержадміністрації Вадим Чабан.

Першим вакцину отримав завідувач міського інсультного центру Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Карабелеша Сергій Заєць:

"Радію, що стартувала активна імунізація від коронавірусної інфекції. Зрозуміло, що це перший етап. Але він дуже важливий для нашого міста і області. Вакцинація відбулася успішно".

"Із завтрашнього дня ми йдемо за графіком. Максимально бригада може зробити 100 щеплень на день. Разом з тим, ми визначаємо на базі, скільки бажаючих висловили бажання зробити щеплення. Тому щоденно у нас відбувається мікропланування. Вакцина перебуває на регіональному складі. Мобільна бригада зранку, за попереднім плануванням ввечері за кількістю охочих, отримуватиме вакцину і здійснюватиме вакцинацію", - розказала заступниця директора департаменту здоров`я Херсонської облдержадміністрації Ліна Бондарева.

Повторне щеплення має проводитися за 28 днів.

Наталія Тимофєєва, В`ячеслав Ходус.

На початок