Калуські депутати звернулися до президента Зеленського щодо ув’язнення Сергія Стерненка

Калуські депутати звернулися до президента Зеленського щодо ув’язнення Сергія Стерненка

Калуські депутати звернулися до президента Зеленського щодо ув’язнення Сергія Стерненка

Негайно взяти під особистий контроль справу Сергія Стерненка та забезпечити об'єктивний і неупереджений розгляд її апеляційною інстанцією - таке звернення сьогодні під час сесії підготували депутати Калуської міської ради, що на Прикарпатті.

У тексті звернення, зачитаному під час сесійного засідання секретарем Калуської міської ради Віктором Гільтайчуком, йдеться про те, що депутати вважають несправедливим і необґрунтованим вирок Приморського районного суду Одеси.

"Обвинувальний акт базувався на свідченнях керівника Одеського відділення проросійської партії "Родіна" Сергія Щербича. Це чергова демонстрація того, що судова система в Україні перетворилася на знаряддя тиску та усунення незручних для влади людей. Справа Стерненка впродовж кількох років була тестом для влади на спроможність провести чесне, неупереджене, відкрите та переконливе для громадськості розслідування", - йдеться у зверненні.

Депутати сподіваються на відновлення справедливості під час розгляду апеляції.

"Наполягаємо, що проблему потрібно вирішувати системно - лише реформа судової системи дозволить відновити справедливість і довіру людей до судів. З огляду вище наведеного, просимо вас негайно взяти під особистий контроль справу Сергія Стерненка та забезпечити об’єктивний та неупереджений розгляд її апеляційною інстанцією. Також наполягаємо на пришвидшенні реформи судової системи, яка б дозволила відновити справедливість і довіру людей до судів та правосуддя", - просять депутати Калуської міської ради.

Нагадаємо, 23-го лютого Приморський районний суд Одеси ув'язнив на сім років та три місяці ексочільника одеського осередку "Правого сектору" Сергія Стерненка та його соратника Руслана Демчука. Також суд вирішив конфіскувати половину майна, яке належить засудженим.

Того ж дня на площі перед адмінбудинком в Івано-Франківську відбулася акція на підтримку Сергія Стерненка "Сьогодні його, а завтра – усіх нас".

24-го лютого міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що скликає позачергову сесію міської ради. Засідання проведуть через ув'язнення українського активіста Сергія Стерненка.

На початок