"Ми маємо перемогти в цій війні". Що розповів перший вакцинований в Одесі

"Ми маємо перемогти в цій війні". Що розповів перший вакцинований в Одесі

"Ми маємо перемогти в цій війні". Що розповів перший вакцинований в Одесі
Фото: пресслужба Одеської ОДА

Першою людиною, яку вакцинували в Одесі, став лікар-інфекціоніст та завідувач дитячого відділення міської інфекційної лікарні Сергій Костенко. Він запевнив: зробив щеплення, аби довести, що це безпечно.

Лікар наголосив, що вакцинація для медиків, які перебувають на передовій боротьби з пандемією COVID-19, – це не лише про їхню особисту безпеку.

"У нашій країні почали вакцинацію саме з медиків. Ми з перших днів працюємо над ліквідацією пандемії, і наша місія – не стільки захистити себе, скільки показати населенню, що це безпечно. І вкрай необхідно, аби ми перемогли в цій війні з вірусом та пандемією", – розповів Костенко.

Нагадаємо, перша партія вакцини від COVID-19 надійшла до Одеської області в ніч з 24 на 25 лютого.

Загалом отримали 25 тисяч 900 доз вакцини AstraZeneca (Covishield). Майже пів тисячі медиків вже заявили про готовність отримати щеплення, розповіла директорка міського департаменту охорони здоров'я Олена Якименко.

Що відомо

  • З 1 березня Міністерство охорони здоров'я відкриє можливість запису до електронної черги вакцинації проти COVID-19 у застосунку на та порталі "Дія".
  • Першим в Україні вакцину проти COVID-19 отримав лікар з ковідного відділення Черкаської обласної лікарні Євген Горенко.
На початок