37,5 тис. доз. Дніпропетровщина отримала вакцину від COVID-19

37,5 тис. доз. Дніпропетровщина отримала вакцину від COVID-19

37,5 тис. доз. Дніпропетровщина отримала вакцину від COVID-19
Ілюстративне фото

На Дніпропетровщину прибула вакцина від COVID-19. Область отримала  37,5 тисячі доз препарату AstraZeneca (Covishield). Про це повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА  Олексій Григорук.

«Найперше вакцинуємо лікарів із «зони ризику». Медиків мобільних бригад імунізації, ковідних госпітальних баз, «швидкої», – пояснив Олексій Григорук.

За його словами, поетапно до компанії імунізації залучатимуть інших лікарів. Тих, хто працює в лабораторіях, "нековідних" лікарнях, амбулаторіях.

Загалом на першому етапі щеплення зроблять майже 18,8 тисячі людей.

Кожен отримає дві дози вакцини. Вакцинація добровільна та безкоштовна.

Проведення вакцинації медзакладам оплатить Національна служба здоров’я України.

Щеплення робитимуть лікарі мобільних бригад.  Вони  пройшли тренінг, де вивчили особливості роботи з вакциною AstraZeneca (Covishield).

Що відомо

  • Вакцина AstraZeneca (Covishield) – розробка Оксфордського університету та британсько-шведської компанії AstraZeneca. Її виробили в Індії. В Україні зареєстрували 22 лютого. Схвалила вакцину і Всесвітня організація охорони здоров’я.
  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. Першу дозу вакцини отримали майже 160 людей. Як повідомляє Telegram-канал Міністерства охорони здоров'я, було проведено 159 щеплень проти COVID-19 першою дозою.

Читайте також

  • На Буковині вакцинуватись від COVID-19 погодилася половина медиків
  • Перша вакцинована від COVID-19 на Київщині розповіла, як пройшло щеплення
  • Головна інфекціоністка Вінниччини відмовилася вакцинуватися
  • Чи варто довіряти індійській вакцині. Пояснює експерт
На початок