23 українські телеканали, які глядачі дивляться через супутник, будуть закодовані 28 січня

23 українські телеканали, які глядачі дивляться через супутник, будуть закодовані 28 січня

23 українські телеканали, які глядачі дивляться через супутник, будуть закодовані 28 січня

Аби надалі дивитися їх потрібно придбати новий тюнер або підключити цифрове телебачення, розповів представник компанії-провайдера Степан Товт.

Ужгородець Олександр Назаренко розповідає: разом з родиною дивиться такі українські канали: 1+1, ISTV та Інтер.

ОЛЕКСАНДР НАЗАРЕНКО

УЖГОРОДЕЦЬ

«Нас на сьогоднішній день поставили перед вибором, у додаткових витратах у придбанні у додаткових пристроях, щоб ми могли дивитися українські канали».

Щоб дивитися програми та фільми на закодованих каналах через супутник, на антену потрібно буде придбати новий тюнер, каже представник компанії-провайдера Степан Товт. За його словами, в Україні таких провайдерів два - Віасат та Екстра ТВ.

СТЕПАН ТОВТ

ПРЕДСТАВНИК КОМПАНІЇ-ПРОВАЙДЕРА

«Приблизно на 80 відсотків наповнення у цих каналів однакове. Що робити абонентам в разі пропажі сигналу, картинці на телевізорі: треба придбати супутникову приставку. Вартість її 1100 гривень».

Щоб дивитися закодовані канали, можна перейти на цифрове телебаченні каже Степан Товт. Для підключення, користувачу треба придбати тюнер Т-2. Його вартість – 400 грн.

СТЕПАН ТОВТ

ПРЕДСТАВНИК КОМПАНІЇ-ПРОВАЙДЕРА

«Так звана система, яка приймає сигнал зі звичайної дециметрової антени, купується недорога приставка Т-2, і маємо можливість дивитися 32 українські канали безкоштовно. Але на жаль в нашій області гірській складається така ситуація, що в деяких районах прийом Т-2 відсутній і тут однозначно треба використовувати лиш супутникову систему».

За словами Степана Товта, щоб дивитися закодовані канали через супутник потрібно буде придбати новий тюнер та щомісяця сплачувати абонентську плату. Вартість базового пакета складатиме від вісімдесяти гривень. Загалом в Україні закодують 23 канали. Вони відносяться до чотирьох медіа-груп: це Стар Лайт Медіа, до неї входять СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2 та Оце. Друга група - Один плюс один медіа із телеканалами 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, УНІАН ТБ та Бігуді, третя - Інтер медіа груп – це канали : Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм; остання -медіа-група Україна із телеканалами Україна, НЛО TV, Індіго TV.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди