Україна - Ізраїль: склади команд на матч Кубка Девіса

Україна - Ізраїль: склади команд на матч Кубка Девіса

Україна - Ізраїль: склади команд на матч Кубка Девіса Sportida

Суперник української збірної підходитиме до зустрічі без першої ракетки країни.

Збірні України та Ізраїля оголосили остаточні заявки на матчеву зустріч Кубка Девіса, який відбудеться на початку березня.

Сайт Суспільне Спорт, а також регіональні телекалали Суспільного транслюватимуть усі матчі наживо.

У складі української збірної не відбулося жодних змін у порівнянні із попередньою заявкою. До складу збірної України потрапили п'ять тенісистів: Сергій Стаховський, Ілля Марченко, Денис Молчанов, Владислав Орлов та Данило Калініченко.

Читайте також: Збірна України оприлюднила заявку на матч Кубка Девіса з Ізраїлем

Протистоятимуть українським тенісистам чотири представники Ізраїлю. Найвищий у рейтингу серед заявлених - Едан Лешем (364-а ракетка світу).

Водночас, до складу збірної не потрапив 35-річний Дуді Села, що є першою ракеткою Ізраїлю. У 2017 році він брав участь у матчі Кубка Девісу проти України, поступившись Іллі Марченку, Олександру Долгополову, а також програв у парній зустрічі проти Дениса Молчанова та Сергія Стаховського.

Лише двоє тенісистів приймали участь у попередньому матчі Кубка Девіса проти України - Едан Лешем та Йонатан Ерліх. Ерліх був партнером Сели у парному матчі.

Склад збірної Ізраїлю на матч проти України

  • Едан Лешем (364-й у рейтингу ATP);
  • Яшай Оліель (424-й);
  • Даніель Цукерман (797-й);
  • Йонатан Ерліх (71-й у парному рейтингу).

Що відомо

  • У рейтингу Кубка Девіса Україна перебуває на 35-му місці, Ізраїль - 30-й;
  • Україна двічі у своїй історії грала проти Ізраїлю. І обидва рази перемагала: у 1999 році українські тенісисти здобули перемогу у протистоянні із рахунком 3:2, а у 2017-му - не програли жодного матчу (5:0).

Що далі

  • Матчі між Україною та Ізраїлем відбудуться 5-6 березня у Київській області.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт