Німецькі призерки ЧС з пляжного волейболу бойкотують турнір у Катарі через заборону виступу в бікіні

Німецькі призерки ЧС з пляжного волейболу бойкотують турнір у Катарі через заборону виступу в бікіні

Німецькі призерки ЧС з пляжного волейболу бойкотують турнір у Катарі через заборону виступу в бікіні AP

Вони вважають, що таким чином організатори перешкоджають їхньому нормальному виступу на турнірі.

Дві представниці Німеччини у пляжному волейболі Карла Боргер та Юлія Зуде заявили, що не збираються приїздити до Катару. Про це вони повідомили в ефірі радіостанції Deutschlandfunk, інформує AFP.

Що трапилося?

Катар прийматиме найближчий турнір із серії Світового туру з пляжного волейболу. Він уперше відбудеться у країні із Близького Сходу - перед цим у Катарі проходили лише змагання серед чоловіків.

Проте організатори змагань зазначили, що на турнірі діятимуть жорсткі обмеження щодо одягу спортсменок. Спортсменкам забороняється виходити на гру у бікіні відповідно до особливостей законодавства Катара щодо одягу жінок.

Волейболістки у Катарі повинні будуть виходити у футболках та довгих штанах. У підтримку організаторів Світового туру виступила світова федерація із пляжного волейболу, зазначивши, що участь спортсменок у бікіні "не матиме поваги до культури та традицій господарів змагань".

Як відреагували німецькі волейболістки?

Боргер та Зюде виступили проти правил щодо одягу під час волейбольних змагань. Вони посилаються на те, що Катар - єдина країна, де гравцям заборонено виступати у бікіні.

"Ми тут, щоб виконувати нашу роботу, але нас обмежують у тому, щоб одягати нашу уніформу. Катар - єдина країна, і це єдиний турнір, де уряд нам говорить, як виконувати нашу роботу".

При цьому волейболістки зазначили, що пішли б назустріч організаторам змагань у Катарі. Проте через високу температуру (понад 30 градусів) вони вважають, що повинні виступати саме у бікіні.

Спортивні турніри у Катарі: що відомо

  • Катар раніше робив винятки для спортсменок із інших країн під час міжнародних змагань. Легкоатлеткам на чемпіонаті світу у Досі у 2019 році дозволяли виступати у звичній уніформі.
  • В останні роки Катар прийняв чимало спортивних турнірів. Наприкінці 2022 року тут відбудеться чемпіонат світу з футболу.
  • Боргер та Зюде - срібні призерки чемпіонату світу з пляжного волейболу.

Що далі

  • Турнір із волейболу у Катарі відбудеться 8-12 березня.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів