В Іспанії відкрився музей одного предмета

В Іспанії відкрився музей одного предмета

В Іспанії відкрився музей одного предмета
MuseuParticular

В іспанському містечку Л'Асплуга-да-Франкулі під Таррагоною відкрився El Museu Particular. Утім, музей незвичайний, оскільки в його залах неможливо загубитися, а серед експонатів можна побачити лише один предмет.

Художній простір музею - це лише одна вітрина, за склом якої представлений тільки один предмет. У лютому ним стала виделка, в наступному її замінить інший побутовий предмет: плюшевий ведмедик або пластиковий пакет.

Мета проєкту - представити будинок як етнографічний музей, в якому повно невивчених предметів. Автори ідеї - історики Алекс Реболи і Анна Марія Андеверт. Впродовж року вони планують розповідати історії побутових речей на сайті та в соцмережах проєкту.

Один з авторів розповів, що на таку інсталяцію його надихнули карантин та самоізоляція.

"Починаєш думати про речі, про які раніше не замислювався, наприклад, про походження предметів, якими ми користуємося щодня", - говорить Ребола.

Перший експонат приватного музею – це звичайна виделка. У вікні можна побачити обраний об'єкт і невеликий плакат з основною інформацією про його історії. Утім на сторінках соцмереж і на своєму вебсайті автори проєкту розповідають історію походження, пов'язують об'єкт із сучасним мистецтвом або попкультурою.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ