Україна розбила Угорщину та зайняла перше місце у групі відбору на Євробаскет-2022 FBU

34 очки переваги над виснаженими угорцями.

Заключний матч проти збірної Угорщини не мав для України значення у контексті виходу із групи. Українці ще до лютневих поєдинків забезпечили собі потрапляння до трійки найкращих, яка гарантувала собі вихід до фінальної частини Євробаскету-2022.

Єдине питання, яке залишалося відкритим - підсумкове місце у групі. І ось тут у України були варіанти.

Найреальнішою була друга позиція - для цього Україні достатньо було лише перемогти угорців. Проте перемога із перевагою у +25 відкривала перед жовто-синіми можливість перемогти у групі.

Після першої чверті ймовірність розгрому виглядала малоймовірною. Україна здобула перемогу у стартовій 10-хвилинці, проте перевага була незначною - лише 4 очки переваги над угорцями. При тому, що початок зустрічі у українців вийшов невдалим: Угорщина вела в рахунку 6:14, і лише завдяки тайм-ауту вдалося відігратися і зіграти краще.

Значно краще розпочалася для збірної України друга чверть. Поступово українці почали нарощувати перевагу над суперником і намагатися виконати план на гру. Наприкінці українська збірна навіть переважала угорців на 18 очок, проте перед сиреною перевага зменшилася до 16 очок. Однак половину шляху було виконано.

Після перерви Україна продовжила збільшувати перевагу над суперником. Українці менше влучали у кошик у перші 5 хвилин, проте угорці також майже не набирали очок. Перевага у 10 очок за чверть за 3 хвилини до кінця зустрічі, і Україна виходила на перше місце. Лише 11 очок набрала Угорщина за чверть і перед вирішальною 10-хвилинкою перевага жовто-синіх склала 32 очки.

В останній чверті українці повинні були зберегти перевагу. І з цим завданням впоралися. Угорщина виглядала краще, аніж у попередніх двох чвертях, однак важливу для себе перевагу українці зберегли.

Найрезультативнішим у складі команд стали В'ячеслав Бобров (19 очок) та Олександр Мішула, на рахунку якого 18 очок (6 реалізованих триочкових).