Понад 30 студентів медичного університету Івано-Франківська чергують на блокпостах області

Понад 30 студентів медичного університету Івано-Франківська чергують на блокпостах області

Понад 30 студентів медичного університету Івано-Франківська чергують на блокпостах області
ГУНП в Івано-Франківській області

Понад 30 студентів Івано-Франківського національного медичного університету працюють на контрольно-пропускних пунктах Прикарпаття. Про це у коментарі Суспільному Карпати повідомив проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи університету Тарас Кобрин.

За його словами, до них звернулися з Івано-Франківської обласної державної адміністрації з проханням допомогти з чергуванням на блокпостах.

"Ми провели опитування серед студентів-інтернів і ті, хто виявив таке бажання, – подали у списки в облдержадміністрацію. Від вчорашнього дня наші студенти почали чергування на контрольно-пропускних пунктах", - розповідає Тарас Кобрин.

Також проректор університету повідомив, що всі студенти, які залучені до роботи на контрольно-пропускних пунктах, працюють на добровільних засадах і за власною згодою: "Охочих було набагато більше, але це були й студенти з перших курсів. Однак вони не є ті люди, які могли б стояти на блокпостах і цим займатися. Тобто, ми старалися надати студентів, починаючи від 4 курсу і старших, плюс лікарі-інтерни".

Читайте також: На карантинних блокпостах Прикарпаття перевірятимуть, чи перебуває людина на самоізоляції

Про те, що до роботи на блокпостах долучилися студенти-медики, інформують й на сторінці Івано-Франківської обласної державної адміністрації в Facebook.

Йдеться про те, що працівники Національної поліції та департаменту охорони здоров’я розповіли студентам про функції, покладені на вказані пости. Зокрема, про проведення температурного скринінгу та попереднього медичного огляду людей, які їдуть автомобілями територією області.

"Щиро вдячний усім, хто проявляє свою громадянську позицію і робить свій внесок у боротьбу з пандемією. Поряд із діями влади зі збільшення ліжко-місць, із забезпечення медичних закладів кисневими точками та медикаментами, не менш важлива поведінка кожної людини. Адже дотримання карантинних обмежень, просвітницька робота, долучення до ініціатив, спрямованих на боротьбу з поширенням коронавірусу, допоможуть зберегти життя і здоров’я наших близьких", - подякував студентам голова облдержадміністрації Андрій Бочук.

Нагадаємо, відучора на Прикарпатті запрацювало 16 блокпостів. Вони розміщені відповідно до вимог рішення позачергового засідання Івано-Франківської регіональної комісії ТЕБ і НС від 19-го лютого.

На початок