Прикарпатські лікарні на 78 % забезпечені киснем

Прикарпатські лікарні на 78 % забезпечені киснем

Прикарпатські лікарні на 78 % забезпечені киснем
Суспільне

Забезпеченість киснем у лікарнях Івано-Франківської області складає 78 %. Про це повідомив головний санітарний лікар області Руслан Савчук на брифінгу 20-го лютого, пише Суспільне Карпати.

За словами Руслана Савчука, ця цифра буде коригуватися.

"Кількість ліжок збільшується в геометричній прогресії, наростають потужності забезпечення кисневими концентраторами і апаратами ШВЛ, - пояснює головний санлікар Прикарпаття. - Тобто, ми все одно виконаємо і маємо виконати норму, яка нам прописана урядом – більше 80 % має бути забезпечено ліжко-місць в лікарнях".

Голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук каже, що обласна влада веде перемовини щодо доукомплектації окремих лікарень ємностями зі зрідженим киснем. За його словами, це дасть можливість постачати якісний кисень до кисневих точок біля ліжок пацієнтів.

Нагадаємо, 115 кисневих концентраторів передали для потреб лікарень Івано-Франківської області. Зокрема, 40 концентраторів отримали медики Лисецької лікарні, 35 - Богородчанської районної лікарні, ще по 20 передали обласній клінічній та обласній інфекційній лікарням в Івано-Франківську.

Читайте також

На початок