За час пандемії в Івано-Франківській області захворіли 2 148 медпрацівників

За час пандемії в Івано-Франківській області захворіли 2 148 медпрацівників

За час пандемії в Івано-Франківській області захворіли 2 148 медпрацівників
AP

Від початку пандемії на Прикарпатті захворіли 2 148 медичних працівників. Таку цифру назвав головний санітарний лікар області Руслан Савчук під час брифінгу щодо розгортання мобільного госпіталю у Богородчанах, пише Суспільне Карпати.

За словами головного санлікаря Прикарпаття, минулої доби лабораторно підтвердили 11 випадків захворювання серед медичних працівників.

"Маємо досить хороший відсоток медпрацівників, які одужали – це 91 %, - пояснює Руслан Савчук. - Тобто, надається якісна протокольна медична допомога всьому населенню, в тому числі і медичним працівникам, які сьогодні такої допомоги потребують".

Руслан Савчук також зазначив, що епідситуація в області зараз є напруженою.

"Ми три доби поспіль реєструємо понад 700 випадків захворювання на СOVID-19. Фактично, така кількість реєструється в тих районах, де ми два тижні поспіль бачимо складну ситуацію - це Тисменицький, Богородчанський, Надвірнянський, Коломийський райони, міста Бурштин та Івано-Франківськ. Тут показники фіксуються вище середньо обласного", - каже Руслан Савчук.

За його словами, карантинні заходи, які зараз вживаються як запобіжні, незабаром будуть мати свій результат:

"За декілька днів, це буде мати такий віддалений ефект - 5-7 днів, не раніше. Коли ми будемо моніторити епідситуацію, то побачимо наскільки якісно в нас завантажуються лікувальні заклади, наскільки вже обмежилися контакти між громадянами нашої області. І тільки тоді зрозуміємо, ближче до наступного тижня, скільки ще додаткових заходів потрібно вживати, чи зупинитися на тих, що є".

Що відомо: Невідкладно. На Прикарпатті встановлять 16 блокпостів

Також Руслан Савчук зазначив, що у кожній громаді області лікарі-епідеміологи та їхні помічники активно працюють з метою виявлення нових випадків захворювання на СOVID-19 та осіб, що контактували з хворими.

"Хочу нагадати, що ті особи, які зараз перебувають на самоізоляції, силами Національної поліції і з нашою допомогою, активно комунікують і, бачимо, що там нема особливих порушень, навіть по питаннях самоізоляції", - додав Савчук.

Нагадаємо, впродовж минулої доби на Прикарпатті підтвердили ще 738 випадків захворювання на СOVID-19. Всього коронавірус виявили у 58 790 прикарпатців. Найбільше захворіло в Івано-Франківську - 127 та у Надвірнянському районі - 93. Жодного нового випадку інфікування не виявили у місті Болехів.

Читайте також

На початок