Apple взялась за розробку технології 6G

Apple взялась за розробку технології 6G

ЗМІ
Apple взялась за розробку технології 6G
AppleLab

Американська компанія Apple розпочинає роботу над розробкою стільникових технологій наступного покоління 6G. Зараз вона шукає спеціалістів, які працюватимуть над проєктом.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

Зазначається, що Apple оголосила про відкриття вакансій інженерів, які розмістяться в Кремнієвій долині та Сан-Дієго. В їх обов'язки увійде не тільки дослідження і розвиток можливостей 6G, а й участь у галузевих форумах для розширення своїх знань.

"Ви отримаєте унікальну та корисну можливість створити бездротову технологію наступного покоління, яка матиме глибокий вплив на майбутні продукти Apple", — йдеться в оголошенні про роботу.

Раніше про розробку 6G заявили у низці інших компаній, зокрема Huawei, Xiaomi, LG та Nokia.

Що відомо

  • Компанія Apple додала нову функцію до версії операційної системи iOS 14.5, яка дозволить користувачам розблокувати телефони навіть у масці.
  • 10 листопада 2020 року Apple провела онлайн-презентацію нових продуктів One More Thing. Були продемонстровані нові ноутбуки MacBook Air та Pro на основі процесора M1.
  • 13 жовтня компанія Apple провела презентацію "Hi, speed" на якій представила свої нові продукти. Зокрема, показали розумну колонку HomePad та нові iPhone 12.
  • У листопаді 2020 року Китай відправив на орбіту перший у світі тестовий супутник мережі 6G.
На початок