"Обміняв би четверті місця на медаль". Юрай Санітра - про виступ України в одиночній естафеті

"Обміняв би четверті місця на медаль". Юрай Санітра - про виступ України в одиночній естафеті

Ексклюзивно
"Обміняв би четверті місця на медаль". Юрай Санітра - про виступ України в одиночній естафеті Євгеній Каранов

Ексклюзивний коментар Юрая Санітри для Суспільне Спорт.

В одиночному міксті збірна України вдруге на чемпіонаті світу в Поклюці фінішувала четвертою. Як і в змішаній естафеті українська збірна у боротьбі за "бронзу" програла Швеції, представниця якої Ганна Еберг випередила Дар'ю Блашко.

Читайте також: Україна - четверта у одиночному міксті на чемпіонаті світу. Результати гонки

Після гонки Юрай Санітра поспілкувався з Суспільне Спорт. Він проаналізував склад та результат старту, а також розповів про готовність до естафет та стрільбу Дмитра Підручного.

  • Оцінка виступу збірної України

"Як відпрацювали спортсмени в одиночній змішаній естафеті - треба їм подякувати за те, як бігли і стріляли. Це і спринт, і те, як вони працювали на стрільбі та намагалися впоратися з емоціями. Думаю, що усі ті, хто сумнівався у цьому складі, побачили, що це був найсильніший склад, який маємо у Поклюці. Дуже дякую Артемові і Даші за те, як вони боролися. Якщо дивитися за рівнем, то позаду нас команди із Австрії, Німеччини, СБР. Дуже сильні команди. Не програли багато, були у контакті. Можна бути задоволеними. Звісно, з медаллю було б краще, але треба дивитися на конкуренцію, яка була на старті".

  • Наскільки задоволений вибором складу?

""Цей склад виявився найсильнішим. Даша дуже добре упоралася зі своїми етапами. У Підручного немає упевненості в стрільбі, Артем не був би таким швидким, як Дмитро, але на стрільбі дуже швидко стріляв і закривав. Я б цей склад і після фінішу не змінював. Я говорив з Юлією Джимою перед стартом, вона сама сказала, що не відчуває впевненості. А Даша не стартувала в індивідуальній гонці, я її готував фізично і ментально до цього старту".

  • Підготовка до естафети та склад на командні гонки

"Стратегія на естафети вже у нас є, по чоловічій та жіночій гонках. Ті, хто дивиться тактику по стартах у дисциплінах, можуть визначити склад жіночої та чоловічої естафет. А завтра дізнаємося склади на естафету.

Готовність Прими? У п'ятницю зробимо день відпочинку, щоб Прима був готовий до естафети. Він виконує важливу роль у нашій команді. Думаю, що встигне і буде готовий".

  • Проблеми на стрільбі Підручного

"Ми вчора дуже багато говорили про цю стрільбуПідручний заробив шість штрафних хвилин в індивідуальній гонці. У січні, коли я дивився на його стрільбу в Обергофі, там практично робив усе на вогневих рубежах, що хотів. В Антгольці трохи не було такої упевненості. А зараз, якщо вже не виходить закривати, є маленька фрустрація, якій допоможе лише перерва або вдала стрільба чи старт. Будемо працювати над тим, щоб в естафеті Дмитро показав, що має не лише швидкі ногі, але й гострі очі".

  • Чи задоволений результатами в змішаних естафетах?

"Два четвертих місця? У мене в кар'єрі було багато 4 місць на чемпіонаті світу, їх можна було б поміняти на одну медаль".

Що далі

  • Заключні гонки на чемпіонаті світу з біатлону відбудуться 20 та 21 лютого. У суботу - класичні естафети, у неділю - гонки з масовим стартом.
  • В України все ще нема медалей на чемпіонаті світу.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт