Дар'я Білодід програла на третьому турнірі поспіль. Цього разу у фіналі

Дар'я Білодід програла на третьому турнірі поспіль. Цього разу у фіналі IJF.org

Третя поразка за останні чотири місяці.

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла "срібло" на турірі Гран-слему в Тель-Авіві. 20-річна Білодід була посіяна під першим номером, але програла у фінальній сутичці.

Дар'я пройшла першу сутичку за 11 секунд, здобувши дострокову перемогу прийомом на іппон. У чвертьфіналі теж перемогла іппоном, прийом зробила на 3:09 хвилині.

Уже в півфіналі сутичка українки проти португалки Катаріни Кости дійшла до овертайму - вирішальний прийом Білодід провела наприкінці сьомої хвилини. А у фіналі ситуація повторилася тільки з протилежним результатом: в овертаймі Дар'я програла.

У вирішальній сутичці Білодід боролася проти 22-річної француженки Ширін Буклі, чинної чемпіонки Європи (Білодід не виступала на турнірі). На сьомій хвилині поєдинку Дар'я пропустила атаку Ширін, яку судді оцінили іппоном.

Українка вчетверте в кар'єрі зустрічалася з цією француженкою: двічі в юніорах, а також у 2020 році на Гран-слемі в Парижі (у півфіналі на п'ятій хвилині овертайму). Перша очна поразка від Буклі.

Для Білодід - це п'ята поразка у дорослій кар'єрі, і третій програш за останні чотири місяці. Вона не змогла виграти жоден турнір після відновлення змагань після коронавірусної зупинки.

Усі поразки Білодід у дорослій кар'єрі

• 30 червня 2017 - Франческа Мілані перемогла Білодід (вилучена за пасивність) у чвертьфіналі Гран-прі у Хухото. Зрештою українка здобула "бронзу".
  • 29 березня 2019 - Мелані Клемен перемогла Білодід (прийомом на іппон) у фіналі Гран-прі в Тбілісі.
  • 23 жовтня 2020 - Андреа Чіту перемогла Білодід (прийомом на ваза-арі) у чвертьфіналі Гранд-слему у Будапешті (вагова категорія до 52-х кг). Зрештою українка виграла "бронзу".
  • 11 січня 2021 - Фуна Тонакі перемогла Білодід (прийомом на ваза-арі) у півфіналі Мастерсу в Досі. Зрештою українка здобула "бронзу".
  • 18 лютого 2021 - Ширі Буклі перемогла Білодід (приймом на іппон) у фіналі Гран-слему в Тель-Авіві.

Останні змагання, які виграла Дар'я Білодід, - турнір в Парижі у лютому 2020 року.

• На Гран-слемі в Тель-Авіві виступають ще п'ять українців. У перший змагальний день більше нагород не здобували: Артем Лесюк (до 60 кг) програв у сутичці за "бронзу", Марія Скора - вилетіла в другому раунді.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт