"Не було часу зволікати". Прима та Блашко - про результати в одиночному міксті

"Не було часу зволікати". Прима та Блашко - про результати в одиночному міксті AP

Українці знову зупинилися в кроці від подіуму.

Збірна України вдруге на чемпіонаті світу з біатлону в Поклюці фінішувала на 4-й позиції. Після втраченого подіуму у змішаній естафеті, українці зайняли четверту позицію в одиночному міксті.

У післяматчовому коментарі Суспільне Спорт Артем Прима та Дар'я Блашко відзначили, що у сьогоднішній гонці брали участь найсильніші спортсмени. За словами Блашко, у таких швидких гонках не було часу зволікати.

"Гонка дуже динамічна, швидка. Не було часу зволікати. Шкода не вдалося відпрацювати все чисто, а з одним додатковим патроном вже було важко".

Суперницею Блашко на етапі була шведка Ганна Еберг, яка випередила Олену Підгрушну у першій змішаній естафеті на чемпіонаті світу з біатлону. Еберг випередила також і Блашко за підсумками гонки.

Блашко зазначила, що хотіла наздогнати Еберг на останньому колі. Але визнала, що поки що конкурувати із такими спортсменками їй важко.

"Звісно, хотілося наздогнати. Але вони [Еберг та Екгофф, що фінішувала другою] трохи сильніші. Зробила все, що змогла на останньому колі. Не вважаю, що вона нам якийсь ворог. Всі тренуються, працюють. Це спорт".

Для Артема Прими одиночний мікст став п'ятою гонкою на чемпіонаті світу з біатлону. За цим показником Прима випереджає Дмитра Підручного, Олену Підгрушного та Юлію Джиму, які пробігли чотири гонки.

Прима зазначив, що після індивідуальної гонки відчував себе виснаженим. Але перед одиночним мікстом його самопочуття покращилося.

"Чесно - вчора відчував себе виснаженим після гонки. Поки пробіжка, розтяжка, налаштувався і відчував себе нормально. Не скажу, що ідеально, але боротися можна було і виступити краще".

Прима погодився із Блашко, що в одиночному міксті Україна протистояла дуже сильним спортсменам. Але вважає, що його форма дозволяла створювати конкуренцію суперникам.

"Там усі лідери бігли у міксті. Всі сильні спортсмени. Добре, коли ти конкурентоздатний і можеш показати зуби".

Україна в одиночному міксті: що відомо

• Дар'я Блашко вперше пробігла за Україну в одиночному міксті. У сезоні-2016/17 вона змагалася на Кубку IBU у цій гонці, виступаючи за збірну Білорусі - разом із Антоном Смольським вона фінішувала 10-ю.
  • Артем Прима востаннє біг у одиночному міксті за збірну України у сезоні-2017/18. На етапі Кубка IBU в Обертіллаху Прима разом із Юлією Журавок фінішували третіми.
  • В одиночному міксті на чемпіонаті світу Україна показала найкращий результат за точністю стрільби, використавши два додаткових патрони.
  • Найкращий результат збірної України у змішаній естафеті - 3-е місце на етапах Кубка світу (Джима і Тищенко у 2015 році, а також Меркушина і Тищенко у 2018-му).

• Заключні гонки на чемпіонаті світу у Поклюці відбудуться 20 та 21 лютого: естафети та мас-старти.
ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress StartТеніс