До Центру Помпіду передали 130 робіт сучасних українських художників

До Центру Помпіду передали 130 робіт сучасних українських художників

До Центру Помпіду передали 130 робіт сучасних українських художників

130 робіт сучасних українських митців стануть частиною постійної колекції Центру сучасного мистецтва Жоржа Помпіду у Парижі. Про це стало відомо з повідомлення Харківського музею фотографії на Facebook, які також долучилися до акції передачі робіт.

Також до акції долучилися Український клуб колекціонерів сучасного мистецтва, Колекція Гриньових (Grynyov Art Collection), колекціонери та культурні діячі Тетяна та Євгеній Павлови, Зенко Автаназів, Леонід Комський, Семен Кантор, Юрій Когутяк, Андрій Адамовський, Вадим Мороховський, Євгеній Деменюк, Тетяна Осадча, Володимир Шпільфогель.

До числа переданих робіт увійшли твори Віктора та Сергія Кочетових, Олега Мальованого, Євгенія Павлова, Романа Пятковки, Юрія Рупіна, Сергія Солонського, Олександра Супруна та групи "Шило" (Сергій Лебединський, Владислав Краснощок, Вадим Трикоз).

"Це надважливий крок, який допоможе закріпити харківську фотографію на світовій мистецькій мапі й сприятиме формуванню розуміння нагальності збереження та дослідження українського фотографічного спадку", – зазначають у музеї.

Читайте також

Міжнародний художній фестиваль МАЛЮЙ. UA запрошує до участі юних художників та скульпторів

Київські музеї запрошують на день відкритих дверей: що можна відвідати

Світ фейкового мистецтва. Як митцеві стати мільйонером завдяки підробкам

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше