Ліга чемпіонів: результати першої частини матчів 1/8 фіналу

Ліга чемпіонів: результати першої частини матчів 1/8 фіналу AP

У трьох поєдинках із чотирьох перемогли команди, що грали на виїзді.

16-17 лютого відбулася перша частина матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перемоги святкували "Ліверпуль", "ПСЖ", "Борусія Д" та "Порту".

"Лейпциг" - "Ліверпуль" 0:2

Переможець Ліги чемпіонів-2018/19 "Ліверпуль" у Будапешті обіграв "Лейпциг" із рахунком 2:0.

Ще на початку лютого УЄФА повідомила, що матч між "Лейпцигом" та "Ліверпулем" перенесено до Будапешту через рішення влади Німеччини обмежити в'їзд іноземцям до країни. Таким чином, "Лейпциг" обидва поєдинки 1/8 фіналу проти "мерсисайдців" проведе на виїзді.

Після безгольового першого тайму "Ліверпуль" відзначився двічі впродовж 5 хвилин. Обидва голи - результати помилок гравців "Лейпцига": спочатку Мохамед Салах скористався невдалою передачею Марселя Забітцера та вийшов один на один із голкіпером, пробивши точно у ближній кут. А на 58-й хвилині Садіо Мане подвоїв перевагу "Червоних": захисник "Лейпцига" Норді Мукієле невдало вибив м'яч, дозволивши сенегальцеві вийти віч-на-віч із Гулачі та переграти голкіпера.

"Барселона" - "ПСЖ" 1:4

Каталонці вдома із розгромним рахунком поступилися чинним чемпіонам Франції.

Хоча забили першими: на початку зустрічі арбітр Бьорн Кейперс призначив сумнівний пенальті у ворота парижан за фол на Френкі Де Йонгу, яким скористався Ліонель Мессі - четвертий м'яч для аргентинця у поточному розіграші турніру (всі - з пенальті).

Проте "ПСЖ" не лише не відігрався на "Камп Ноу", але й здобув розгромну перемогу. Тричі відзначився нападник гостей Кіліан Мбаппе, який повторив досягнення Андрія Шевченка завдяки хет-трику на домашній арені "Барселони". Ще один гол на рахунку Мойзе Кена.

"Севілья" - "Борусія Д" 2:3

Не менш результативним за матч "Барселона" - "ПСЖ" виявився ще один поєдинок, що проводився в Іспанії. "Севілья" вдома поступилася дортмундській "Борусії" із різницею в один м'яч.

Господарі поля вийшли уперед на 7-й хвилині - Сусо зміг розкрутити гравця дортмундців і пробити з-за меж штрафного майданчику. Допоміг іспанцеві рикошет від ноги Матса Хуммельса - 1:0. Проте ще до перерви "Борусія Д" відзначилася тричі: Махмуд Дахуд на 18-й хвилині рахунок зрівняв, а двічі забив нападник Ерлін Холанд, який скористався передачами від Джейдона Санчо та Марко Ройса.

Після перерви "Севілья" намагалася хоча б вирвати для себе нічию. Проте забила лише одного разу: на 84-й хвилині після штрафного у виконанні Оскара голом відзначився нападник Люк Де Йонг.

"Порту" - "Ювентус" 2:1

Єдиною командою, яка перемогла у першому матч вдома, став "Порту". Португальський клуб на "Драгау" здолав чинного чемпіона Італії "Ювентус".

Господарі вийшли уперед ще на другій хвилині після грубої помилки захисту туринців. Маттейс Де Лігт віддав невдалу передачу назад на Войцеха Щесни, польського голкіпера випередив форвард "Порту" Мехді Таремі, що і переправив м'яч у сітку воріт.

Ще один швидкий м'яч "Порту" забив після перерви. На 46-й хвилині фулбек португальців Вілсон Манефа прострілив на Муссу Марега, який у дотик пробив точно у ближній кут. Але втримати суху перемогу господарі поля не змогли: простріл з лівого флангу на 82-й хвилині використав Федеріко К'єза, який у дотик пробив у дальній кут.

Що далі?

• Матчі-відповіді між командами відбудуться 9-10 березня;
  • 23-24 лютого відбудуться ще чотири поєдинки 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: "Атлетіко" - "Челсі", "Лаціо" - "Баварія", "Аталанта" - "Реал", "Борусія М" - "Манчестер Сіті".
  • 18 та 25 лютого відбудуться перші поєдинки 1/16 фіналу Ліги Європи, в яких зіграють дві українські команди - "Шахтар" та "Динамо". "Гірники" протистоятимуть ізраїльському "Маккабі Тель-Авів", а кияни - бельгійському "Брюгге".
ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start