"Динамо" - "Брюгге": УЄФА змінила час матчу в Києві

"Динамо" - "Брюгге": УЄФА змінила час матчу в Києві

"Динамо" - "Брюгге": УЄФА змінила час матчу в Києві ФК "Динамо"

Матч відбудеться на 3 години раніше.

Перший матч "Динамо" - "Брюгге" у 1/16 фіналу Ліги Європи розпочнеться о 17:00. УЄФА прийняла рішення щодо зміни початку зустрічі, про що повідомила на своєму сайті.

Гра між киянами та брюсельцями мала відбутися у Києві на НСК "Олімпійський" того ж дня о 19:55. Місце та дату початку зустрічі УЄФА не змінила.

Рішення щодо зміни часу початку матчу пов'язане із погодними умовами в Україні. УЄФА скористалася статею 24, у якій говориться про можливу зміну часу початку зустрічі через низьку температуру, яка очікується у Києві 18 лютого.

Читайте також: Матч "Динамо" - "Брюгге" може не відбутися через низьку температуру

Раніше повідомлялося, що першу гру "Динамо" та "Брюгге" можуть не зіграти взагалі. Згідно регламенту УЄФА, одна із команд мала право відмовитися від виходу на поле за умови, якщо температура повітря є нижчою позначки -15 градусів. Згідно прогнозу погоди на 18 лютого, вночі температура повітря опускатиметься до -20 градусів.

Матч "Динамо" - "Брюгге": що відомо

  • Перед матчем у складі "Брюгге" були виявлені позитивні тести на коронавірус у чотирьох футболістів: захисників Матея Мітровіча та Стефана Денсвіла, хавбека Ганса Ванакена та найкращого бомбардира Ноа Ланга;
Читайте також: "Брюгге" на матч з "Динамо" відправився без двох найкращих бомбардирів
  • У Київ, окрім вищезазначених футболістів, не відправився також головний тренер Філіп Клемент. Замість нього команду у матчі проти "Динамо" очолить тренер резервної команди Рік Де Міль.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів