Починала для заробітку, а тепер сортує сміття, піклуючись про довкілля. Полтавка Ірина Пісоцька збирає вторсировину 20 років.
Спочатку це робила самостійно, а тепер долучає рідних та знайомих. Відсортовану сировину відвозить на переробку або повторне використання.

Полтавка Ірина Пісоцька 20 років збирає вторсировину
Пластик та картон – у мішках, а скло – у ящиках. Так сортує вторсировину полтавка Ірина Пісоцька. Цим починала займатися 2001 – збирала сама і заохочувала інших.
Доносили людям інформацію. Правда тоді пляшки коштували 20 копійок (за штуку – ред.), і не хотіли люди їх здавати. Але ми вели інформаційну роботу, і люди почали здавати.

Скляні пляшки - вторсировина
Ірина збирає пляшки 28 видів – скляні, пластикові, алюмінієві тощо. А також – папір, поліетиленову плівку та пакети. Усе це відвозить на переробку або повторне використання до Харкова, Києва та Запоріжжя.
Люди зараз багато п’ють воду, тому у нас багато пластику. Тобто поліетиленової пляшки. Її ми здаємо на Харків. ПЕТ-пляшка повинна бути відсортована. Її ділять на п'ять кольорів.Пакети знову йдуть на переробку. Вони мають бути від одного кілограму. Єдине – це вони мають бути чистими.
Зараз Ірина Пісоцька збирає вторсировину сама та приймає її від інших. А також заснувала громадську організацію і навчає сортуванню полтавців.
Коли ми їздимо відпочивати, то звичайно беремо з собою напої. Всі знають, що на природі ми нічого не залишаємо, а вантажимо в наш автомобіль. Хочемо, щоб до нас долучалося свідоме населення. І вчимо населення, як це робити.