У Вовчинці Франківської громади чоловік залишив без газу 13 квартир

У Вовчинці Франківської громади чоловік залишив без газу 13 квартир

У Вовчинці Франківської громади чоловік залишив без газу 13 квартир
Facebook/АТ "Івано-Франківськгаз"

У селі Вовчинець Івано-Франківської територіальної громади чоловік залишив без газу 13 сусідніх квартир. Про це повідомили у пресслужбі АТ "Івано-Франківськгаз", пише Суспільне Карпати.

Мешканець будинку на вулиці Європейська, 1 ремонтував кухню. Під час роботи чоловік пошкодив газопровід кутовою шліфмашинкою. Він хотів відрізати футляр на газовому стояку. Через це стався витік газу.

Про пошкодження труби чоловік повідомив сам. Газовики одразу виїхали на місце події та перекрили газопостачання. Через це без газу залишилися 13 квартир.

"Для відновлення газопостачання потрібно провести комплекс робіт. Передусім, замінити пошкоджену частину газопроводу та перевірити систему газопостачання на герметичність. У випадку падіння тиску в газопроводі - перевірити у кожній квартирі, чи нема витоку газу. Адже від цього залежить безпека мешканців дому. І лише після виконання всіх робіт за кошти винуватця газопостачання буде відновлене", - йдеться у повідомленні.

В АТ "Івано-Франківськгаз" нагадують про те, що довіряти ремонт чи установку газових приладів потрібно спеціалістам, які мають відповідні дозволи.

Читайте також

На початок